עורך דין למחיקת חובות

עורך דין למחיקת חובות מסייע לכל מי שמתמודד עם חובות ואינו מצליח לצאת מהחובות. ישנם כלים משפטיים שונים באמצעותם ניתן לפעול ולהסדיר את החובות. הביטוי עורך דין לסגירת חובות מתאר יותר טוב את המצב, כלומר בצורה יותר מציאותית.

מחיקת חוב עשויה להתבצע בנסיבות מסוימות, ובדרך כלל זהו אלמנט מסוים מתוך הסדר כולל. למשל מחיקת חלק מהחוב, תמורת תשלום מידיי של חלק משמעותי מהחוב. אין כאן פתרונות קסם או הבטחות למחיקת חובות ב 24 שעות – מדובר בהתאמת פתרון אישי לכל מקרה.

עורך דין חובות יכול לסייע לכל החייבים. בין אם אלו חובות בסכום נמוך או חובות בסכום גבוה. ובין אם מדובר ביחידים או חברות. הסיוע של עורך הדין נוגע להסדרת החוב, וגם התמודדות עם כל המכשולים שבדרך. ישנם מכשולים רבים הקשורים להתנהלות מול ההוצאה לפעולה אשר עשויה להטיל עיקולים וסנקציות שונות.

עורך דין למחיקת חובות

עורך דין לסגירת חובות

לפני שנדבר על מחיקת חוב, בואו נדבר באופן כללי על האפשרויות הקיימות לצורך הסדרת חובות:

  1. תשלום מיידי של החוב – אם נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל וקבילתם דרישה לתשלום החוב. תשלום מיידי של החוב יאפשר לכם לסגור במהרה את התיק. לשם כך לא תזדקקו לעורך דין. אך כמובן שבדרך כלל המצב מסובך יותר, ואילו היו עומדים לרשותכם האמצעים לא הייתם מגיעים למצב שבו נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל.
  2. הסדר תשלומים – על מנת להקל עליכם לעמוד בהחזר החובות, ניתן לפנות אל ההוצאה לפועל ולבקש את פריסת החוב לתשלומים. הסדר זה יאפשר לכם לשלם את החוב בסדרת תשלומים חודשית. זהו הסדר שיכול להתאים למי שיש ביכולתם יכולות כלכליות מסוימות, והחובות אינם גבוהים.
  3. איחוד תיקים – לא תמיד מדובר בחוב בודד. כאשר אדם נקלע למצוקה כלכלית, זהו כדור שלג מתגלגל. זה בהחלט צפוי שיפתחו נגדו תיקים שונים בהוצאה לפועל. התיקים הללו אפילו יכולים להיפתח בלשכות הוצאה לפועל שונות. במקרה שכזה ניתן לפנות אל עו“ד הוצאה לפועל ולהגיש בקשה לאיחוד תיקים. כמובן שישנם תנאים שונים והפתרון אינו מתאים לכל מקרה, על כך יש לשוחח עם עורך הדין. אך ברמת העיקרון פתרון זה יכול לתת מרפא לבעיות רבות. הוא מאפשר לכם לנהל את כל החובות בצורה מרוכזת, ועם צו תשלומים יחיד התואם ליכולותיכם הכלכליות.
  4. הליך חדלות פירעון – אמנם צעד קיצוני, אך לעתים אין ברירה. הדגש החשוב הוא שעליכם להתייעץ עם עורך דין למחיקת חובות ולהחליט האם זהו ההליך המתאים עבורכם. במסגרת הליך זה ישנה אפשרות לקבלת הפטר חובות, והמשמעות היא מחיקת חוב. אך זה לא בא בקלות. זהו תהליך הנמשך 4 שנים ומטרתו להשיא את גביית החוב. זה כולל צו תשלומים חודשי וכינוס נכסים. הליך זה אינו מתאים לכל סוג של חובות.
  5. הסדר נושים – עורך דין לסגירת חובות יכול לסייע לכם לנהל משא ומתן מול הנושים ולהגיע להסדרת תשלום החובות. אם ניתן להצליח להגיע להסדר, זה בדרך כלל הפתרון המועדף על פני חדלות פירעון. הסדר שכזה יאפשר לכם להימנע מהתנאים הנוקשים של חדלות פירעון, וגם מהסטיגמות וההשלכות ארוכות הטווח של פשיטת רגל. אך הדגש כאן הוא הצורך בהסכמה משותפת. בהחלט ישנם מקרים בהם גם לנושים ישנו אינטרס להתגמש מולכם, ולהסכים על מחיקת חוב חלקית.

מחיקת חוב

מחיקת חוב

כפי שאמרנו קודם, מחיקת חובות יכולה להתבצע במסגרת הסדר נושים או במסגרת הפטר חובות הניתן בהליך חדלות פירעון. לעתים ישנם מקרים בהם גופים ציבוריים עורכים מבצעי גביית חובות, ובהם הם מנסים למקסם את גביית החובות בזמן קצר, ומוכנים לוותר על חלק מהחוב. למשל בעבר ראינו מבצעי גביית חובות חנייה או מבצעי גביית חובות לעיירה. אך אלו הם אינם מצבים שיש לכם שליטה עליהם.
מחיקת חובות מתבצעת בעיקר באמצעות הליכי חדלות פירעון, ובכפוף לתנאים. הפטר חובות ניתן כאשר מוצו כל מאמצי הגבייה. הכסף שהצטבר בקופת הנשייה יחולק בין הנושים, ועל השאר תקבלו הפטר שמשמעותו היא שלא ניתן לתבוע עוד את אותם חובות. אך זהו תהליך ארוך, ואינו מתאים עבור כל סוג של חובות.

עורך דין לסגירת חובות

עורך דין למחיקת חובות

מתמודדים עם חובות? כאשר החובות מצטברים ולא רואים את הדרך החוצה, פנו אל עורך דין לסגירת חובות. עו“ד הוצאה לפועל עופר מצליח, מתגייס ומסייע לחייבים במציאת הפתרונות היצירתיים לצורך יציאה מהחובות.
לעורך הדין עופר מצליח ניסיון רב בהתמודדות עם ההוצאה לפועל והסדרי חובות. הוא מכיר את כל הכלים המשפטיים ומסייע לכל חייב לגבש את ההסדר המתאים עבור הצרכים שלו. ניתן לצאת מחובות, אך כפי שכבר נאמר אין פתרונות קסם. זה לוקח זמן, זה דורש את הידוק החגורה וקביעת תכנית פעולה.

הוצאה לפועל עורך דין – הוראות הגעה למשרדינו

עורך דין לסגירת חובות
"עורך

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

5/5
יצירת קשר
לינוי טל
לינוי טל
30/07/2023
עורך דין מקצועי, בעל ידע עצום, מגיב במהירות, סובלני, טוב לב, אמין, חותר להצלחה, לא תצטערו אם תקחו את שירותיו!!
א.
א.
23/07/2023
עופר מצליח עורך דין מקצועי,אמין,סובלני,חושב מחוץ לקופסה. זמין אליך כל היום. ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדיוק מה שהייתי צריך. יש לו ידע רב בנושאים בהם הוא מייצג,לרבות לשון הרע. הוצאה לפועל ועוד. אני חייב לו המון תודה.
טליה בר
טליה בר
03/07/2023
התקשרתי לעו"ד עופר מצליח לקבל יעוץ ראשוני בטלפון והתרשמתי מאוד מהגישה, מהידע והמקצועיות. הבין מהר מאוד את הבעיה ונתן פתרונות מצוינים, ברורים ופרקטיים. תודה רבה עו"ד עופר על היחס, הסבלנות והאכפתיות בעת צרה. לא נעים להגיע לסיטואציות כאלה בחיים, אבל לפעמים אין ברירה ומזל שיש את עו"ד עופר שם. תודה רבה, הלוואי שלא אזדקק יותר לשירותך, אבל במידה וכן, אני יודעת שיש לאן לפנות.
יוסי בנישו
יוסי בנישו
25/06/2023
עופר אדם מאד נחמד ואמין מדבר בגובה העיניים מקצועי ביותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לי אישית עזר מאד בהליך קבלת ההפטר ממליץ מאד
yogev H
yogev H
17/05/2023
אלוף! שירות ומענה עשר מעשר, טיפל לי בתיק לא פשוט בחודש אחד סגר את הכל על המינימום האפשרי. בקיצור מקצוען.
Bar Cohen
Bar Cohen
10/04/2023
עורך דין מצויין מלווה ועוזר בדרכי נועם, מרגיע ומסייע!! בעל סבלנות והסברה ברמה גבוה, יחס אדיב ואישי. הגעתי אליו במקרה, ללא היכרות מוקדמת/ קריאת ביקורות ואני מברכת על כך שהתייעצתי איתו! ללא ספק לקחת את שירותיו, אין הרבה עו״ד כאלו!! תודה רבה על הכל, בכל שירות שאזדקק אפנה אליך שוב!
Lat Vinayb
Lat Vinayb
29/03/2023
התקשרתי לעופר בעקבות הביקורות כאן, היה מאוד סבלני בטלפון ענה על כל השאלות, הזמין אותי לשיחת ייעוץ בחינם. בשיחת הייעוץ ענה על שאלותיי ביושר אדיבות וסבלנות רבה. פרס לפניי כמה אפשרויות פעולה , חדלון פרעון , הסדר נושים ואפילו להמשיך לקיים את העסק תוך כדי .מוכרח לומר שלא ציפיתי יחס ושירות כזה אדיב ללא כל תמורה. נתן לי מחירים הגונים על כל אפשרות שאבחר בהמשך. מקווה להיחלץ מן המצב ושלא איזדקק לשירותיו , אך אם כן אין ספק שאבחר בעופר ללא כל מחשבה שנייה. ממליץ בחום לפנות לעופר. י.ט
בר אדדי
בר אדדי
24/02/2023
ממליצה בחום על עורך הדין עופר מצליח. עורך דין מקצועי, אמין, ישר והגון! קידם במהירות את פנייתנו, נתן לנו מידע והכוונה, היה זמין לנו ונתן לנו שירות מצויין.
Sophia Razon
Sophia Razon
08/02/2023
עופר נחמד, קשוב, מקצועי... הוא נתן לי הסברים ברורים על הכל, עם הרצון האמיתי לעזור לפני הכל.
הוד מורריו
הוד מורריו
02/01/2023
אלוף מטפל בדברים בזמן דואג ומביא את התוצאות הטובות ביותר לא סתם השם משפחה שלו זה מצליח מודה לו על השירות 🙏

מאמרים

יצירת קשר
נקלעתם לחובות?
הסדרי חוב על בסיס תוצאה בלבד
תשלום רק לאחר הסדר החוב!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
1
אני כאן לרשותך..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?