ליטיגציה אזרחית

ייצוג בבתי משפט

לקוח המגיע אלינו מביא איתו סיפור, עניין שאינו פתור ולו מטענים רבים. כמייצגים, נעמיק בפרטים שמציג הלקוח ונתרגם את גרסתו לכדי מסגרת של טענות משפטיות, בסופה נמליץ על אופן ניהול ההליך וסיכויי הצלחתו.

ייצוג משפטי והופעה בבית המשפט דורשים ידע מעמיק ומקיף של פרטי המקרה, הכרת סדרי הדין, הבנה ושליטה בחוקים הרלבנטיים ויכולת ליתן להם פרשנות, פורמאלית ותכליתית, המשרתת את ענייניו של הלקוח.

כמו כן, ניהולו של הליך ליטיגציה מחייב יכולת ורבאלית גבוהה, הבנת הדינאמיקה בין המשתתפים, בחירת אסטרטגיה נכונה, הכרת אופי השופטים ופסיקתם ומעל לכל, ההבנה שטובת הלקוח היא תכלית ההתדיינות.

משרדנו מעניק שירותי ייצוג והופעה בערכאות השונות, בהליכים אזרחיים שעניינם; הפרות חוזים, לשון הרע, יחסי עבודה, סעדים זמניים ועוד. אנו דבקים בבקיאות משפטית, לצד ניהול יעיל ויצירתי של הליכי משפט שונים, במטרה להוביל את לקוחותינו להצלחות רבות. 

מעוניינים בייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר

אבני היסוד שלנו

6582

מקצועיות

בקיאות משפטית, יסודיות, חשיבה יצירתית ושיתופי פעולה מקצועיים, זו דרכנו להבטיח כי לקוחותינו מקבלים את הטיפול המשפטי הטוב ביותר.

shutterstock 1063990826 1

שירות

אנו מאמינים במתן שירות קשוב והוגן המבוסס על אמון, שיתוף והנגשת המידע ללקוחותינו, כך שיחושו וודאות בהליך וביטחון בבחירתם בנו.

O6JTUC0

תוצאה

השגת תוצאה טובה כרוכה במקצועיות משפטית, אבחון נכון של טובת הלקוח ודיוקם של שניהם באופן תדיר. ערכים אלו הם חלק מהזהות שלנו ומסייעים לנו להוביל את לקוחותינו להצלחות רבות.

לקוחות ממליצים

צור קשר

"כדי להזיז הר ממקומו עליך להתחיל עם האבנים הכי קטנות"
לתיאום פגישה פנו עוד היום

צור קשר

"כדי להזיז הר ממקומו עליך להתחיל
עם האבנים הכי קטנות"

לתיאום פגישה פנו עוד היום
אל תתייאשו! יש פתרון לחובות!
הצלחנו למחוק חובות למאות לקוחות מרוצים.
הסדר חובות יעיל - תשלום רק לאחר הצלחה!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
1
אני כאן לרשותך..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?