התחדשות עירונית

התחדשות עירונית- ליווי בעלי דירות במתחמי פינוי בינוי

הצורך למגן ולפתח שכונות ותשתיות ישנות, תכלית חברתית המבקשת לשלב בין שכבות אוכלוסייה ורצון בעלי הדירות להתחדשות בשכונתם, מהווים בסיס לקידומם של מתחמי פינוי בינוי רבים. הליך אישורו של פרויקט מסוג זה, הליווי המשפטי והביטחונות הניתנים לבעלי הדירות במסגרתו, תורמים משמעותית למימוש הפוטנציאל הגלום בו, לצד הגנה מרבית על בעלי הדירות, הם בעלי הקרקע.

לצד ההזדמנות הגדולה שטמונה בפרויקט מסוג זה, קידומו מחייב בקיאות ודקדקנות משפטית, מקצועיות בתחומים רבים נוספים ויכולת להניע ביעילות את גלגלי הפרויקט תוך חיבור כלל המשתתפים בו להצלחה.

לשם כך, משרדנו פועל בשיתופי פעולה מקצועיים רבים, אשר מטרתם להוביל פרויקט כבר בשלביו הראשוניים בוודאות, בטחון וגיבוש הסכם מיטבי לטובת בעלי הדירות.

מניסיוננו, שיתופם של בעלי הדירות בהליך וניהולו בשוויוניות, הם תנאים הכרחיים להצלחת הפרויקט, המחייבים ייצוג הוגן ואמין, זמינות מלאה לבעלי הדירות והנגשת המידע עבורם. גישה זו מסייעת לנו רבות בגיוס סבלנותם ומעורבותם של בעלי הדירות למאמץ המשותף, כך שגדלים סיכויי הפרויקט להתממש ובהצלחה.

לעופר מצליח- משרד עורכי דין וגישור, ניסיון רב בקידום פרויקטים רחבי היקף. במסגרת עבודתו במשרד "סמוראי", ליווה עו"ד מצליח מאות בעלי דירות בפרויקטים שונים, שהבולטים ביניהם הם "קריית שרת החדשה" ו"מגידו-שילוח" בחולון- מתחמים לפינוי בינוי ביוזמת חברת "בוני התיכון", בו עתידים להיבנות קרוב ל-2,700 יח"ד במקום 740 קיימות.

"בפגישות רבות עם דיירים זיהיתי רצון להתחדשות אך הוא לא תמיד גבר על החששות. לחלקם אין את האמונה, בין אם זה מחוסר ידע או דפוסי חשיבה. ייצוג בעלי דירות מחייב בקיאות בידע המשפטי, לצד יכולת להעביר ידע זה לבעלי הדירות, לייצר בהם אמון וביטחון, ולדאוג לדינאמיקה הנכונה בין המשתתפים,  שתייצר רוח חיובית להזדמנות גדולה".

מעוניינים בייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר

שאלות תשובות- ייצוג בעלי דירות במתחמי פינוי בינוי

שלב ראשון: פונים לעו"ד מייצג לביצוע בדיקת היתכנות לפרויקט- תכנונית וכלכלית.

שלב שני: בליווי עו"ד מייצג, איגוד הדיירים ובחירת נציגות בהתאם להוראות החוק.

שלב שלישי: גיבוש הסכם יזם, על היבטיו המשפטיים הרבים, בשיתוף נציגות בעלי הדירות ואנשי מקצוע רלוונטיים.

שלב רביעי: קיום מכרז לבחירת יזם

שלב חמישי: מעקב וניהול שוטפים של הליכי קידום ואישור תב"ע.

שלב שישי: בקרה וטיפול בהעברת דירות התמורה החדשות לבעלי הדירות, בהתאם לעקרונות ההסכם.

עלויות שכר טרחת עורך הדין כלולות בתקציב הפרויקט של היזם ולבעלי הדירות אין כל מחויבות כספית לעורך הדין מטעמם בפרויקט. כמו כן הסכמי השכר גלויים לנציגות בעלי הדירות עוד בשלבי בחירת היזם.

כן. בפרויקט פינוי בינוי בעלי הדירות עוברים לגור בשכירות, המשולמת במלואה על ידי היזם לאורך כל תקופת הבניה ועד לחתימת בעל הדירה על קבלת הדירה החדשה.

לא. בעלי הדירות אינם נושאים בעלויות כלשהן. המיסים בחלקם פטורים וחלקם האחר חל על היזם., כך גם כלל עלויות הבניה, פינוי הדיירים, תקופת השכירות ועוד נושאים נוספים הנקבעים במסגרת הסכם שנחתם.

אבני היסוד שלנו

6582

מקצועיות

בקיאות משפטית, יסודיות, חשיבה יצירתית ושיתופי פעולה מקצועיים, זו דרכנו להבטיח כי לקוחותינו מקבלים את הטיפול המשפטי הטוב ביותר.

shutterstock 1063990826 1

שירות

אנו מאמינים במתן שירות קשוב והוגן המבוסס על אמון, שיתוף והנגשת המידע ללקוחותינו, כך שיחושו וודאות בהליך וביטחון בבחירתם בנו.

O6JTUC0

תוצאה

השגת תוצאה טובה כרוכה במקצועיות משפטית, אבחון נכון של טובת הלקוח ודיוקם של שניהם באופן תדיר. ערכים אלו הם חלק מהזהות שלנו ומסייעים לנו להוביל את לקוחותינו להצלחות רבות.

לקוחות ממליצים

צור קשר

"כדי להזיז הר ממקומו עליך להתחיל עם האבנים הכי קטנות"
לתיאום פגישה פנו עוד היום

צור קשר

"כדי להזיז הר ממקומו עליך להתחיל
עם האבנים הכי קטנות"

לתיאום פגישה פנו עוד היום
אל תתייאשו! יש פתרון לחובות!
הצלחנו למחוק חובות למאות לקוחות מרוצים.
הסדר חובות יעיל - תשלום רק לאחר הצלחה!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
1
אני כאן לרשותך..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?