איחוד חובות = איחוד תיקים בהוצאה לפועל

איחוד חובות – איחוד תיקים בהוצאה לפועל הוא הליך שכיח בקרב אנשים הנמצאים ב חובות בהוצאה לפועל, אלו אשר נפתחו נגדם תיקים רבים. במאמר זה נסביר כיצד להגיש בקשה לאיחוד תיקים ומהו איחוד תיקים 3 אחוז. זהו מידע כללי, אך יש לקחת בחשבון שלכל מקרה יש את הנסיבות המיוחדות שלו. אם אתם מתמודדים בקשיים עם סגירת חוב, רצוי לפנות ל משרד עורכי דין הוצאה לפועל בתל אביב. שם תוכלו לקבל ייעוץ משפטי אישי על מנת למצוא את הפתרון המתאים למקרה שלכם.

חובות בהוצאה לפועל

סגירת חוב

כאשר יש אדם לחובות והוא אינו מסוגל לשלם אותם, הדבר מביא להליכים משפטיים ופתיחת תיקי הוצאה לפעול. כאשר ישנו חוב, ההוצאה לפועל תקבע צו תשלום שעליו לעמוד בו לצורך סגירת החוב. סגירת חוב אחד יכולה להיות קשה בהתחשב במצבכם הכלכלי. אך הבעיה מחמירה כאשר ישנם חובות לנושים שונים. כך בדיוק נוצר המצב של ריבוי תיקים בהוצאה לפועל. במצב רגיל כל חייב מתנהל בנפרד, ואתם עשויים להידרש לעמוד בתשלומים בלתי אפשריים מבחינתכם. ומכאן הדרך קצרה לסנקציות כמו עיקול חשבון בנק, צו עיכוב יציאה מהארץ ועוד. במילים אחרות זוהי הדרך לשיתוק חייכם הכלכליים. במצב זה אתם זקוקים לגלגל הצלה מציפורני הנושים וההוצאה לפועל.

אחת האפשרויות העומדות בפניכם היא איחוד תיקים בהוצאה לפועל. איחוד תיקים יכול גם להתבצע במסגרת הליך חדלות פירעון, אך במאמר זה נעסוק בהליך ללא פשיטת רגל. כמו תמיד, כאשר עומדת בפניכם מספר אפשרויות, רצוי לפנות ל עורך דין לענייני חובות על מנת למצוא את הפתרון המשתלם ביותר מבחינתכם.

איחוד חובות סגירת חוב

איחוד תיקים בהוצאה לפועל – איחוד חובות

כאשר אתם מתנהלים במספר תיקים נפרדים, לכל תיק ישנו את צו התשלומים שלו. בתמונה הכללית אתם תידרשו לשלם סכום גבוה מאוד בכל חודש, סכום שלא תוכלו לעמוד בו. לכן הפתרון המתבקש הוא הגשת בקשה לאיחוד תקיים. במצב זה, אם הבקשה מאושרת, כל החובות יתנהלו בצורה מרוכזת כאילו היו חוב אחד.

היתרון של ההליך הוא שיקבע לכם הסדר תשלומם שניתן לעמוד בו. אך בסופו של דבר, כאשר יש חובות בהוצאה לפועל, יש לשלם את החובות. גם אם זה ייקח כמה שנים. בהליך זה אין אלמנט של מחיקת חובות (צו הפטר). כמו כן ישי לקחת בחשבון כי במסגרת ההסדר ימנע מכם אשראי בבנק. דבר בעייתי בהתחשב בכך שיתכן כי תזדקקו לתקופה ארוכה לצורך סגירת החובות. יתכן שמוטב להגיש בקשה לפשיטת רגל באמצעות משרד עורכי דין להוצאה לפועל בתל אביב.

איחוד תיקים 3 אחוז

איחוד תיקים 3 אחוז הוא המצב בו פריסת החוב מתבצעת בצורה בה אתם נדרשים לשלם כל חודש 3% מסך כל חוב. הסדר זה מתאם בדרך כלל לסגירת חובות קטנים. אם סכום החוב עד 20,000 ש“ח, תוכלו לפרוס את התשלומים לשנתיים. אם סכום החוב מעל 20,000 ש“ח אך מתחת ל 100,000 ש“ח, תוכלו לפרוס אותו ל 3 שנים. וכאשר סכום החוב עולה על 100,000 ש“ח, ניתן לפרוס אותו ל 4 שנים.

במידה ויש צורך בתקופת תשלום ארוכה יותר, יתבצע איחוד תיקים רגיל התואם ליכולתו הכלכלית של החייב והוא יוכרז כמוגבל באמצעים.

איחוד תיקים 3 אחוז

הגשת בקשה לאיחוד תיקים – חובות בהוצאה לפועל

אם לאחר ניתוח הנסיבות, נמצא לנכון שהצורה הטובה בותר להתמודדות עם חובות בהוצאה לפועל היא באמצעות אחוד תיקים, יש להגיש את הבקשה. שימו לב לפרט חשוב, לא ניתן לאחד תיק מזונות עם תיקים אחרים. כמו כן עצם הגשת הבקשה, דבר הדורש את התחלת התשלומים, עדיין אינו מפסיק את ההליכים המשפטיים כנגד החייב בתיקים השונים. קודם יש לאשר את הבקשה ולאחר מכן הרשם רשאי להפסיקם.

בקשה לאיחוד תיקים יש להגיש ללשכת ההוצאה לפועל. במקרה והתיקים מתנהלים בלשכות שונות, יש להגיש את הבקשה ל איחוד חובות בהוצאה לפועל בלשכה שבו מתנהלים עיקר התיקים. לצורך הגשת הבקשה יש למלא טופס 7 (טופס בקשה ל איחוד תיקים 3 אחוז).

יש למלא את הבקשה בהעתק לכל זוכה, עותק למגיש ועותק להוצאה לפועל. כמו כן יש למלא כתב ויתור סודיות ולצרף מסמכים: צילום תעודת הזהות, צילום רישיון הרכב, צילום אגרת ארנונה עירונית, צילום נוסח הרישום של הדירה, רשימת תכולת הדירה, צילום חשבון חשמל וטלפון (6 חודשים אחרונים), תדפיסי בנק, צילומי תלוש משכורת ורשימת תיקים ארצית אותה תוכלו לקבל במודיעין של לשכת ההוצאה לפועל.

כבר בעת הגשת הבקשה יש לשלם את התשלום הראשון, 3 אחוז מיתרת החוב, מבלי לחכות לאישור הבקשה. כמו כן כל עוד מחכים להחלטה יש להמשיך לשלם 3% כל חודש.

את הבקשה ניתן להגיש באופן ישיר, באמצעות הדואר, פרק או דוא“ל. לאחר הגשת הבקשה תתבצע חקירת יכולות של החייב על מנת להעריך את יכולתו ל סגירת חוב.

בקשה לאיחוד תיקים

סגירת חוב – אישור הבקשה

אם רשם ההוצאה פועל השתכנע ביכולתו של החייב ומחויבותו ל סגירת חובות בהוצאה לפועל, הוא צפוי לאשר את הבקשה. הרשם יוציא צו איחוד תיקים והוא רשאי להורות על הפסקה של ההליכים לגביית החוב. ויתכן גם שידרוש ערובות. הרשם גם רשאי למנות אדם שיהיה ממונה בשכר על תיק האיחוד.

משרד עורכי דין להוצאה לפועל בתל אביב

תמיד מומלץ להיעזר בעורך דין לצורך הגשת בקשה לאיחוד תיקים. ראשית כל יש לבחון האם זהו כיוון הפעולה המתאים. למשל יתכן כי המקרה לכם דורש הגשת בקשה לפשיטת רגל.  במידה והוחלט שכן, ייש להתנהל בצורה הנכונה על מנת למנוע את דחיית הבקשה ועל מנת לקבל מהרשם את התנאים הטובים ביותר שאפשר. לצורך כך תזדקקו לעזרה משפטית.

משרד עורכי דין להוצאה לפועל בתל אביב

 

הוראות הגעה למשרדינו

"עורך

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

לינוי טל
לינוי טל
30/07/2023
עורך דין מקצועי, בעל ידע עצום, מגיב במהירות, סובלני, טוב לב, אמין, חותר להצלחה, לא תצטערו אם תקחו את שירותיו!!
א.
א.
23/07/2023
עופר מצליח עורך דין מקצועי,אמין,סובלני,חושב מחוץ לקופסה. זמין אליך כל היום. ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדיוק מה שהייתי צריך. יש לו ידע רב בנושאים בהם הוא מייצג,לרבות לשון הרע. הוצאה לפועל ועוד. אני חייב לו המון תודה.
טליה בר
טליה בר
03/07/2023
התקשרתי לעו"ד עופר מצליח לקבל יעוץ ראשוני בטלפון והתרשמתי מאוד מהגישה, מהידע והמקצועיות. הבין מהר מאוד את הבעיה ונתן פתרונות מצוינים, ברורים ופרקטיים. תודה רבה עו"ד עופר על היחס, הסבלנות והאכפתיות בעת צרה. לא נעים להגיע לסיטואציות כאלה בחיים, אבל לפעמים אין ברירה ומזל שיש את עו"ד עופר שם. תודה רבה, הלוואי שלא אזדקק יותר לשירותך, אבל במידה וכן, אני יודעת שיש לאן לפנות.
יוסי בנישו
יוסי בנישו
25/06/2023
עופר אדם מאד נחמד ואמין מדבר בגובה העיניים מקצועי ביותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לי אישית עזר מאד בהליך קבלת ההפטר ממליץ מאד
yogev H
yogev H
17/05/2023
אלוף! שירות ומענה עשר מעשר, טיפל לי בתיק לא פשוט בחודש אחד סגר את הכל על המינימום האפשרי. בקיצור מקצוען.
Bar Cohen
Bar Cohen
10/04/2023
עורך דין מצויין מלווה ועוזר בדרכי נועם, מרגיע ומסייע!! בעל סבלנות והסברה ברמה גבוה, יחס אדיב ואישי. הגעתי אליו במקרה, ללא היכרות מוקדמת/ קריאת ביקורות ואני מברכת על כך שהתייעצתי איתו! ללא ספק לקחת את שירותיו, אין הרבה עו״ד כאלו!! תודה רבה על הכל, בכל שירות שאזדקק אפנה אליך שוב!
Lat Vinayb
Lat Vinayb
29/03/2023
התקשרתי לעופר בעקבות הביקורות כאן, היה מאוד סבלני בטלפון ענה על כל השאלות, הזמין אותי לשיחת ייעוץ בחינם. בשיחת הייעוץ ענה על שאלותיי ביושר אדיבות וסבלנות רבה. פרס לפניי כמה אפשרויות פעולה , חדלון פרעון , הסדר נושים ואפילו להמשיך לקיים את העסק תוך כדי .מוכרח לומר שלא ציפיתי יחס ושירות כזה אדיב ללא כל תמורה. נתן לי מחירים הגונים על כל אפשרות שאבחר בהמשך. מקווה להיחלץ מן המצב ושלא איזדקק לשירותיו , אך אם כן אין ספק שאבחר בעופר ללא כל מחשבה שנייה. ממליץ בחום לפנות לעופר. י.ט
בר אדדי
בר אדדי
24/02/2023
ממליצה בחום על עורך הדין עופר מצליח. עורך דין מקצועי, אמין, ישר והגון! קידם במהירות את פנייתנו, נתן לנו מידע והכוונה, היה זמין לנו ונתן לנו שירות מצויין.
Sophia Razon
Sophia Razon
08/02/2023
עופר נחמד, קשוב, מקצועי... הוא נתן לי הסברים ברורים על הכל, עם הרצון האמיתי לעזור לפני הכל.
הוד מורריו
הוד מורריו
02/01/2023
אלוף מטפל בדברים בזמן דואג ומביא את התוצאות הטובות ביותר לא סתם השם משפחה שלו זה מצליח מודה לו על השירות 🙏
אל תתייאשו! יש פתרון לחובות!
הצלחנו למחוק חובות למאות לקוחות מרוצים.
הסדר חובות יעיל - תשלום רק לאחר הצלחה!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה

מאמרים

סגירת חוב
סגירת חוב
יצירת קשר
אל תתייאשו! יש פתרון לחובות!
הצלחנו למחוק חובות למאות לקוחות מרוצים.
הסדר חובות יעיל - תשלום רק לאחר הצלחה!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
1
אני כאן לרשותך..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?