הסדר חוב לבנק

רבים פונים למשרדינו בענייני הסדר חוב לבנק. הסיפור הוא תמיד אותו סיפור ידוע, אנשים לקחו על עצמם התחייבויות כספיות וקיבלו אשראי מהבנק, ובסופו של דבר לא הצליחו לעמוד בהסדרי התשלומים. במקרים רבים מדובר במשכנתא, כלומר הלוואה לרכישת דירה, אך יתכנו גם מקרים אחרים בהם אנשים נזקקים לעזרת הבנק ומבקשים הלוואה. בעולם מושלם אנו מחזירים את ההלוואה בתשלומים חודשיים עד שאנו מסיימים לשלם את החוב. אך בפועל, לעתים נסיבות החיים מביאות אותנו למצבים בהם איננו יכולים לעמוד בהחזרי התשלומים. ובמהרה אנו מגיעים למצב בו אנו מחפשים הסדרי חובות מול הבנקים.

עורך דין להסדר חוב מול בנק

הסדר חוב לבנק

כאשר איננו מצליחים לעמוד בהחזרי התשלומים, העניינים מתחילים להסבך. הבנקים מתחילים לנקוט בצעדים משפטיים על מנת לגבות את החוב, והם מנסים לממש את הערבויות שהעמדנו. ולא אחת, בגלל אותן נסיבות כלכליות אנו עשויים למצוא את עצמינו מתנהלים במקביל מול נושים אחרים, כלומר חובות אחרים שאינם קשורים לבנק.

במקרים אלו חשוב לפנות אל עורך דין להסדר חוב מול הבנק. ישנן אפשרויות שונות של הסדר חוב לבנק, כולל הפחתת חוב לבנק. אך תמיד חשוב לזכור כי כל מקרה הוא שונה וייחודי, והרבה מזה תלוי בעורך הדין שלכם. אם יש לכם עורך דין חובות מנוסה בעבודה מול בנקים, הוא ידע לסייע בניהול המשא ומתן והגעה להסדרים הכי טובים.

הפחתת חוב לבנק

הסדרי חובות מול הבנקים

בגדול ניתן לפתור את החוב לבנק בשתי דרכים. האחת היא הגעה להסדר ישירות מול המחלקה המשפטית של הבנק. במקרה שכזה עורך דין להסדר חוב מול בנק ינהל משא ומתן מול עורכי הדין של הבנק, ויגיעו לאיזה הסדר. הבנק עשוי להתפשר, ואף להסכים למחיקת חלק מהחוב תמורת קבלת סכום משמעותי בהקדם האפשרי. אך בשלב זה אלו הם רק דיבורים תאורטיים; לפני שניגשים לבנק על עורך דין הסדר חובות לשבת אתכם ולבחון את היכולות הכלכליות. בהתאם לכך ניתן לתכנן את אסטרטגיית הפעולה ואת ההצעה שלכם לבנק.

אפשרות אחרת היא לפנות להליך חדלות פירעון. בדרך כלל אפשרות זו היא מוצא אחרון, ויש לשקול היטב את כל ההשלכות של פשיטת רגל. ברמת העיקרון מדובר בהליך הנמשך כארבע שנים, ובמסגרתו יוטלו עליכם מגבלות שונות. ומבחינת החוב, תדרשו לשלם סכומים חודשיים לטובת קופת הנשייה וגם יתבצע הליך של מימוש הנכסים העומדים לרשותכם.

לא ניתן להמליץ על חדלות פירעון ללא בחינה של הנסיבות הכלכליות של החייב. אין תחליף לייעוץ משפטי אישי. יש לבחון את האפשרויות השונות, ולראות מהי האפשרות הריאלית והאופטימלית מבחינתכם. עורך דין כספים בעל ניסיון יודע מהן האפשרויות העומדות בפניכם, והוא יודע לערוך את החישובים השונים על מנת לתכנן את האסטרטגיה הטובה ביותר.

עוד נקודה חשובה בהקשר של חובות לבנקים, היא שתמיד כדאי לכם להיות אקטיביים בתהליך. כלומר אל תיגררו אחרי החובות ותתנו לבנק להוביל. אם ישנה בעיה כלכלית, הקדימו לפנות אל הבנק בעזרת עורך דין וחפשו אחר הפתרון. התעלמות מהבעיה רק תחריף את המצב, הכסף לא ייפול עליכם מהשמיים. אם ישנו חוב לבנק יש לחפש את הדרך להסדרת החוב.

הסדרי חובות מול הבנקים

הפחתת חוב לבנק

הבנק לא פראייר, ולא יוותר סתם כך על כספים המגיעים לו. לבנק יש מחלקה משפטית עם עורכי דין מיומנים אשר יעשו הכל על מנת לגבות את החוב, ויש לומר כי בצורה מאוד דורסנית. הסדרי חובות מול הבנקים עשויים להיות דבר קשוח למדי, ולכן חשוב להתנהל באמצעות עורך דין מנוסה.

הפחתת חוב לבנק היא אפשרית, אך היא אינה נעשית מתוך טוב ליבו של הבנק. עורכי הדין של הבנק צריכים לעשות חישובים ריאליים. הם בוחנים את מצבו הכלכלי של החייב ומבינים כי אין ביכולתו לשלם את מלוא החוב. הם אמנם ינסו למקסם את גביית החובות, אך בתנאים מסוימים הם מוכנים להתפשר.

כל מקרה הוא שונה וייחודי; יתכנו מקרים בהם הבנק יהיה מעוניין כי תיכנסו להליך פשיטת רגל, ואף עשויים להגיש בקשת נושה למתן צו לפתיחת הליכים. ויתכנו גם מצבים כי הבנקים יעדיפו הסדר מהיר עם החייב, על מנת לחסוך את ההליך המשפטי הארוך שרק בסופו יקבלו רק חלק מכספם.

בשורה התחתונה, באמצעות עורך דין להסדר חובות מול הבנק ניתן להגיע להסדרים הכוללים אלמנטים של מחיקת החוב. אך שוב, אין מדובר במעשה פלאים ואין מדובר בטוב ליבו של הבנק. מדובר בגיבוש תכנית כלכלית ליציאה מהחובות וניהול משא ומתן מול הבנק.

הסדר חוב לבנק

עורך דין להסדר חוב מול בנק

מתמודדים עם חובות לבנקים? עורך דין חובות עופר מצליח עומד לשירותכם. אנו מבינים כי מדובר בסיטואציה לא קלה, לא מבחינה כלכלית ולא מבחינה נפשית. לנו יש את הניסיון בניתוח המצב ומציאת פתרונות, תוך כדי שימוש בכלים המשפטיים המתאימים.

אנו מעניקים ללקוחותינו סיוע בהסדרת חובות ארנונה, הפחתת חוב לבנק, חוב לחברת הסלולר, הליך חדלות פירעון, חובות בהוצאה לפועל, הסדר חוב לבנק, איחוד תיקים בהוצאה לפועל ועוד.

הוראות הגעה למשרדינו

 

הסדר חוב לבנק
"עורך

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

5/5
יצירת קשר
לינוי טל
לינוי טל
30/07/2023
עורך דין מקצועי, בעל ידע עצום, מגיב במהירות, סובלני, טוב לב, אמין, חותר להצלחה, לא תצטערו אם תקחו את שירותיו!!
א.
א.
23/07/2023
עופר מצליח עורך דין מקצועי,אמין,סובלני,חושב מחוץ לקופסה. זמין אליך כל היום. ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדיוק מה שהייתי צריך. יש לו ידע רב בנושאים בהם הוא מייצג,לרבות לשון הרע. הוצאה לפועל ועוד. אני חייב לו המון תודה.
טליה בר
טליה בר
03/07/2023
התקשרתי לעו"ד עופר מצליח לקבל יעוץ ראשוני בטלפון והתרשמתי מאוד מהגישה, מהידע והמקצועיות. הבין מהר מאוד את הבעיה ונתן פתרונות מצוינים, ברורים ופרקטיים. תודה רבה עו"ד עופר על היחס, הסבלנות והאכפתיות בעת צרה. לא נעים להגיע לסיטואציות כאלה בחיים, אבל לפעמים אין ברירה ומזל שיש את עו"ד עופר שם. תודה רבה, הלוואי שלא אזדקק יותר לשירותך, אבל במידה וכן, אני יודעת שיש לאן לפנות.
יוסי בנישו
יוסי בנישו
25/06/2023
עופר אדם מאד נחמד ואמין מדבר בגובה העיניים מקצועי ביותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לי אישית עזר מאד בהליך קבלת ההפטר ממליץ מאד
yogev H
yogev H
17/05/2023
אלוף! שירות ומענה עשר מעשר, טיפל לי בתיק לא פשוט בחודש אחד סגר את הכל על המינימום האפשרי. בקיצור מקצוען.
Bar Cohen
Bar Cohen
10/04/2023
עורך דין מצויין מלווה ועוזר בדרכי נועם, מרגיע ומסייע!! בעל סבלנות והסברה ברמה גבוה, יחס אדיב ואישי. הגעתי אליו במקרה, ללא היכרות מוקדמת/ קריאת ביקורות ואני מברכת על כך שהתייעצתי איתו! ללא ספק לקחת את שירותיו, אין הרבה עו״ד כאלו!! תודה רבה על הכל, בכל שירות שאזדקק אפנה אליך שוב!
Lat Vinayb
Lat Vinayb
29/03/2023
התקשרתי לעופר בעקבות הביקורות כאן, היה מאוד סבלני בטלפון ענה על כל השאלות, הזמין אותי לשיחת ייעוץ בחינם. בשיחת הייעוץ ענה על שאלותיי ביושר אדיבות וסבלנות רבה. פרס לפניי כמה אפשרויות פעולה , חדלון פרעון , הסדר נושים ואפילו להמשיך לקיים את העסק תוך כדי .מוכרח לומר שלא ציפיתי יחס ושירות כזה אדיב ללא כל תמורה. נתן לי מחירים הגונים על כל אפשרות שאבחר בהמשך. מקווה להיחלץ מן המצב ושלא איזדקק לשירותיו , אך אם כן אין ספק שאבחר בעופר ללא כל מחשבה שנייה. ממליץ בחום לפנות לעופר. י.ט
בר אדדי
בר אדדי
24/02/2023
ממליצה בחום על עורך הדין עופר מצליח. עורך דין מקצועי, אמין, ישר והגון! קידם במהירות את פנייתנו, נתן לנו מידע והכוונה, היה זמין לנו ונתן לנו שירות מצויין.
Sophia Razon
Sophia Razon
08/02/2023
עופר נחמד, קשוב, מקצועי... הוא נתן לי הסברים ברורים על הכל, עם הרצון האמיתי לעזור לפני הכל.
הוד מורריו
הוד מורריו
02/01/2023
אלוף מטפל בדברים בזמן דואג ומביא את התוצאות הטובות ביותר לא סתם השם משפחה שלו זה מצליח מודה לו על השירות 🙏

מאמרים

יצירת קשר
נקלעתם לחובות?
הסדרי חוב על בסיס תוצאה בלבד
תשלום רק לאחר הסדר החוב!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
1
אני כאן לרשותך..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?