הסדר חוב מול הבנק

הסדר חוב מול הבנק נדרש כאשר אינכם מצליחים לפרוע את החובות לבנק והעניינים יוצאים משליטה. אלו הם מצבים בהם אינכם מצליחים לעמוד בתנאי ההלוואה, ומתחילים לצבור ריביות פיגורים וקנסות. במצבים אלו יש לחתור אל הסדר חוב עם הבנק, הסדר המאפשר לכם למנוע את התנפחות החובות ולמצוא דרך מוסכמת לפירעון החוב. כמובן שנדרש כאן משא ומתן, וחשוב לעשות זאת באמצעות עורך דין להסדרת חובות מול בנקים בתל אביב.

משכנתאות וחובות

הסיבה בגינה אנשים נקלעים לחובות לבנקים היא בדרך כלל משכנתאות. המשכנתאות הן ההלוואות שאנו לוקחים מהבנק לצורך רכישה של דירה או בניית דירה.
זוהי עסקה שבה הבנק מעניק לכם מימון לרכישת הדירה ואתם מתחייבים לסדרת תשלומים נושאי ריבית. תשלומים אלו עשויים להימשך על פני שנים ארוכות. אחד התנאים לעסקת המשכנתא הוא שעבוד הנכס. כך הבנק שומר על עצמו במקרה שלא תוכלו לעמוד בהחזר ההלוואה.

בטרם לוקחים משכנתא, חייבים להתנהל בצורה כלכלית נכונה. וכאן אינכם זקוקים לעורך דין, אלא ליועץ פיננסי מתחום המשכנתאות. כך תוכלו לתכנן את ההלוואה בהתאם ליכולת התשלום שלכם. תכנון פיננסי יעזור לכם להימנע מצרות כלכליות מיותרות.
אך גם כאשר מתנהלים בצורה מדודה ואחראית, לעתים ישנן הפתעות בחיים. צרה כלכלית עשויה לנחות עליכם, וכך אתם עשויים להגיע למצב שבו לא תהיה לכם יכולת כלכלית להחזיר את המשכנתא. ואז תגלו כי הבנק כבר לא מחייך אליכם, ואף עשוי להפעיל סוללת עורכי דין בניסיון לקחת מכם את ביתכם המשועבד.

עורך דין להסדרת חובות מול בנקים בתל אביב

הסדר חוב מול הבנק

במקרים רבים שואלים אותנו האם ניתן לבצע מחיקת חוב לבנק. ובכן, הבנק לא ממהר לוותר על חובות, כך שסתם כך לא יסכים למחיקת חובות. אך מנגד, הסדר חוב עם הבנק, עשוי לכלול גם מחיקה מסוימת של החוב. כמובן שכל מקרה יש לבחון לגופו. הבנק עושה שיקולים שונים והם קשורים ליתרת החובות, היכולות הכלכליות שלכם וגורמים נוספים. לכן חשוב להתייעץ עם עורך דין חובות, הוא מכיר היטב את שיקולי הבנק, ויכול גם לנהל איתם משא ומתן על הסדר החוב.

במידה וישנו חוב לבנק, רצוי למהר לפעול כבר מההתחלה. אם למשל נפלה עליכם הוצאה כלכלית גדולה, והיא תשפיע על יכולת ההחזר שלכם בחודשים הקרובים – פנו מייד אל הבנק. הסבירו לבנק את המצב. אמנם הבנק הוא אינו רשויות הרווחה, והם חושבים בעיקר על האינטרסים הכלכליים של עצמם. אך בכל זאת הם ישמחו על התנהלותכם האחראית ויציעו לכם פתרונות. זה אולי יעלה לכם יותר, אך ייתן לכם פתרון. במידה ולא תעשו זאת, החובות רק ילכו ויתנפחו, ויהיה קשה יותר לצאת מהם.

במידה וישנה בעיה מהותית, ואינכם עומדים בהחזרי התשלומים, הבנק יערב את המחלקה המשפטית. רצוי כבר קודם להתייעץ עם עורך דין להסדרת חובות מול בנקים בתל אביב.

הסדר חוב מול הבנק

הסדר חוב עם הבנק

נציגי הבנק, לפעמים מחייכים ולפעמים מאיימים, אך מה שבטוח הוא שהם תמיד חושבים על האינטרס של הבנק. לכן הסדר חוב מול הבנק מחייב עורך דין להסדרי חובות מטעמכם. היתרון שלו הוא השמירה על קור הרוח. עורך הדין לא מתרגש מאיומים, והוא יודע מה הבנק יכול או לא יכול לעשות. והוא גם יודע להעריך מה הבנק צפוי לעשות. ולכן הוא האיש המתאים ביותר לנהל משא ומתן ולגבש הסדר חובות מול הבנקים. ללא עו“ד חובות, הבנק פשט ידרוס אתכם.

יש הרבה יתרונות להסדר חוב מול הבנק, אך לא תמיד זו תהיה ההמלצה של עורך הדין. לעתים מוטב לפנות להליך חדלות פירעון. איננו יכולים להגיד שזו המלצה גורפת, ממש לא. אבל בעזרת עורך דין לענייני כספים ניתן לנתח את המצב ולהחליט מהי אסטרטגיית הפעולה המועדפת. כל מקרה הוא מקרה שונה וייחודי, ומה שנכון עבור מקרה אחד, הוא לא בהכרח נכון עבורכם.

הסדר חוב מול הבנק יכול להתבסס על פריסת התשלומים על פני תקופה ארוכה יותר. כך תוכלו ליהנות מתשלומים נמוכים יותר המתאימים ליכולות הכלכליות שלכם. אך בטווח הארוך תשלמו יותר לבנק. ולעתים ישנם גם מקרים אחרים בהם מנסים לשלם באופן מיידי סכום משמעותי, והבנק מוכן לוותר על חלק מהסכום.

אם אתם מסתבכים בחובות, אין צורך בספקולציות, פנו אל עורך דין להסדרת חובות מול בנקים בתל אביב. יתכן גם כי החוב לבנק הוא אינו החוב היחידי, עורך הדין יסייע לכם לגבש אסטרטגיה כוללת.

הסדר חוב עם הבנק

עורך דין להסדרת חובות מול בנקים בתל אביב

הסדר חוב עם הבנק דורש עורך דין לענייני כספים, כמו כל סוג של חוב. חובות כבדים הם לא רק עניין כלכלי, אלא גם עניין נפשי. לכן אתם חייבים עורך דין אשר יעניק לכם ליווי אישי גם באותם רגעים קשים. ישנם הליכים שונים בהם ניתן להשתמש על מנת להסדיר את החוב מול הבנק, ומול גופים אחרים. עורך הדין יסייע לכם להתנהל מול הבנקים והנושים, מול ההוצאה לפועל ומול בתי המשפט.

יתכן שמחכה לכם דרך קשה עם עיקולים והתנהלות מול ההוצאה לפועל. הדבר הנבון ביותר שתוכלו לעשות זאת לפנות לסיוע משפטי.

הוצאה לפועל עורך דין – הוראות הגעה למשרדינו

הסדר חוב עם הבנק
"עורך

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

5/5
יצירת קשר
לינוי טל
לינוי טל
30/07/2023
עורך דין מקצועי, בעל ידע עצום, מגיב במהירות, סובלני, טוב לב, אמין, חותר להצלחה, לא תצטערו אם תקחו את שירותיו!!
א.
א.
23/07/2023
עופר מצליח עורך דין מקצועי,אמין,סובלני,חושב מחוץ לקופסה. זמין אליך כל היום. ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדיוק מה שהייתי צריך. יש לו ידע רב בנושאים בהם הוא מייצג,לרבות לשון הרע. הוצאה לפועל ועוד. אני חייב לו המון תודה.
טליה בר
טליה בר
03/07/2023
התקשרתי לעו"ד עופר מצליח לקבל יעוץ ראשוני בטלפון והתרשמתי מאוד מהגישה, מהידע והמקצועיות. הבין מהר מאוד את הבעיה ונתן פתרונות מצוינים, ברורים ופרקטיים. תודה רבה עו"ד עופר על היחס, הסבלנות והאכפתיות בעת צרה. לא נעים להגיע לסיטואציות כאלה בחיים, אבל לפעמים אין ברירה ומזל שיש את עו"ד עופר שם. תודה רבה, הלוואי שלא אזדקק יותר לשירותך, אבל במידה וכן, אני יודעת שיש לאן לפנות.
יוסי בנישו
יוסי בנישו
25/06/2023
עופר אדם מאד נחמד ואמין מדבר בגובה העיניים מקצועי ביותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לי אישית עזר מאד בהליך קבלת ההפטר ממליץ מאד
yogev H
yogev H
17/05/2023
אלוף! שירות ומענה עשר מעשר, טיפל לי בתיק לא פשוט בחודש אחד סגר את הכל על המינימום האפשרי. בקיצור מקצוען.
Bar Cohen
Bar Cohen
10/04/2023
עורך דין מצויין מלווה ועוזר בדרכי נועם, מרגיע ומסייע!! בעל סבלנות והסברה ברמה גבוה, יחס אדיב ואישי. הגעתי אליו במקרה, ללא היכרות מוקדמת/ קריאת ביקורות ואני מברכת על כך שהתייעצתי איתו! ללא ספק לקחת את שירותיו, אין הרבה עו״ד כאלו!! תודה רבה על הכל, בכל שירות שאזדקק אפנה אליך שוב!
Lat Vinayb
Lat Vinayb
29/03/2023
התקשרתי לעופר בעקבות הביקורות כאן, היה מאוד סבלני בטלפון ענה על כל השאלות, הזמין אותי לשיחת ייעוץ בחינם. בשיחת הייעוץ ענה על שאלותיי ביושר אדיבות וסבלנות רבה. פרס לפניי כמה אפשרויות פעולה , חדלון פרעון , הסדר נושים ואפילו להמשיך לקיים את העסק תוך כדי .מוכרח לומר שלא ציפיתי יחס ושירות כזה אדיב ללא כל תמורה. נתן לי מחירים הגונים על כל אפשרות שאבחר בהמשך. מקווה להיחלץ מן המצב ושלא איזדקק לשירותיו , אך אם כן אין ספק שאבחר בעופר ללא כל מחשבה שנייה. ממליץ בחום לפנות לעופר. י.ט
בר אדדי
בר אדדי
24/02/2023
ממליצה בחום על עורך הדין עופר מצליח. עורך דין מקצועי, אמין, ישר והגון! קידם במהירות את פנייתנו, נתן לנו מידע והכוונה, היה זמין לנו ונתן לנו שירות מצויין.
Sophia Razon
Sophia Razon
08/02/2023
עופר נחמד, קשוב, מקצועי... הוא נתן לי הסברים ברורים על הכל, עם הרצון האמיתי לעזור לפני הכל.
הוד מורריו
הוד מורריו
02/01/2023
אלוף מטפל בדברים בזמן דואג ומביא את התוצאות הטובות ביותר לא סתם השם משפחה שלו זה מצליח מודה לו על השירות 🙏

מאמרים

יצירת קשר
נקלעתם לחובות?
הסדרי חוב על בסיס תוצאה בלבד
תשלום רק לאחר הסדר החוב!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
1
אני כאן לרשותך..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?