אזור אישי הוצאה לפועל

במאמר זה נסביר לכם מהו אזור אישי הוצאה לפועל, כיצד מבצעים בדיקת תיק הוצאה לפועל לפי מספר תיק וכל מה שצריך לדעת. אך לפני הכל הסבר קצר על ההוצאה לפועל.

עו"ד עופר מצליח מתמחה בניהול הליכי הוצאה לפועל – מאמין כי שירות קשוב והוגן, מייצר ללקוח ביטחון וודאות בהליך, וסולל את הדרך לפתרון יעיל ומוצלח של הבעיה.

ההוצאה לפועל היא זרוע של רשות האכיפה והגבייה במשרד המשפטים. תפקידה של ההוצאה לפועל הוא לממש ולאכוף הליכים אזרחיים של גביית חובות, שעבודים או שטרות. אך גם סעדים לביצוע פעולות מסוימות. למשל אתם יכולים לפנות להוצאה לפועל במידה ויש לכם שייק שלא כובד על ידי הבנק או פסק דין של בית משפט לפיו אדם צריך לשלם לכם סכום כספי.

כל אדם יכול להתנהל מול ההוצאה לפועל באופן עצמאי (אך בהליכים מסוימים יש לאמת מסמכים באמצעות עורך דין). הליכי ההוצאה לפועל עשויים להיות מורכבים ומייגעים, במיוחד אם אינכם מודעים לכל הזכויות וההליכים השונים – לכן תמיד כדאי להיעזר ב עורך דין הוצאה לפועל

ההוצאה לפועל פועלת מתוקפו של חוק ההוצאה לפועל, התשכ“ז 1967.

איתור תיקים בהוצאה לפועל

אזור אישי הוצאה לפועל

למזלנו אנו חיים בעידן האינטרנט, עידן שבו אנו יכולים לייעל תהליכים שונים באמצעות האינטרנט. אנו יכולים לחוות זאת בכל תחום בחיינו, ולשמחתנו גם ההוצאה לפועל מתנהלת בצורה מקוונת. הליכים שונים ניתן להתחיל גם באמצעות הגשת בקשה ידנית וגם באמצעות בקשה מקוונת.

אם פתחתם בהליכי הוצאה לפועל או שמתנהלים נגדכם תיקים בהוצאה לפועל, תוכלו לעקוב אחר ההליכים וגם להגיש בקשות באמצעות אזור אישי הוצאה לפועל. למשל באמצעות האזור האישי ניתן לבצע איתור תיקים בהוצאה לפועל.

ההוצאה לפועל מחזיקה אזור אישי בו כל אדם שאינו מיוצג על ידי עורך דין יכול להתעדכן בנתוני התיק, לצפות בבקשות, החלטות וכל המידע הקשור להליכי ההוצאה לפועל. ישנו גם אזור אישי לעורכי דין עם כרטיס חכם, והוא מיועד לעורך הדין המייצג אתכם במידה ונעזרתם בעורך דין לענייני הוצאה לפועל.

אילו בקשות ניתן להגיש באמצעות האינטרנט ? להלן כמה דוגמאות לבקשות שניתן להגיש ללא טופס בקשה:

  1. בקשה לביטול הליך – ניתן להגיש בקשות לביטול הליכים שונים כמו בקשת חייב לביטול עיקול חשבון עו“ש, ביטול עיקול משכורת, ביטול עיקול מטלטלין ועוד. ישנן גם בקשות המוגשות על ידי זוכים כמו בקשה לביטול עיקולים, ביטול צו הבאה ועוד.
  2. בקשה להקטנת חוב – למשל בקשה למחיקת ריביות פיגורים שהתווספו לחוב הקיים.
  3. בקשה להוצאת תיק פרטני מאיחוד לצורך סגירתו – לאחר ביצוע איחוד תיקים 3 אחוז ניתן להגיש בקשה המפרידה את התיק ומאפשרת את סגירתו.
  4. בקשה לדחיית דיון – במידה ויש צורך לדחות את מועד הדיון שנקבע.
  5. בקשה לעיכוב הליכים – זוהי יכולה להיות בקשה של זוכה או חייב.

אלו הן רק כמה דוגמאות. למערכת ישנם יתרונות רבים. בעזרת רישום דרך מערכת הזדהות לאומית ל אזור אישי הוצאה לפועל ניתן לבצע פעולות רבות מבלי להגיע באופן אישי ללשכת ההוצאה לפועל.

בדיקת תיק הוצאה לפועל לפי מספר תיק

איתור תיקים בהוצאה לפועל

לאחר ההרשמה, ניתן לבצע בדיקת תיק הוצאה לפועל לפי מספר תיק. כך תוכלו לראות את הפעולות המרכזיות שהתרחשו בתיק ולנהל את התיק. למשל תוכלו לראות החלטות שהתקבלו על ידי רשם ההוצאה לפועל או בקשות שהוגשו בתיק. לראות תקבולים וחיובים, להפיק דוחות ועוד.

בדיקת תיק הוצאה לפועל לפי מספר תיק

האזור האישי הוא כלי חשוב ונוח לצורך איתור תיקים בהוצאה לפועל, אך ישנם גם אמצעים אחרים לעשות זאת. ניתן לקבל מידע עדכני על התיק באמצעות מוקד השירות הטלפוני או המענה האוטומטי וגם בשעות קבלת הקהל בלשכת ההוצאה לפועל.

ניתן לבצע בדיקות לפי מספר תעודת זהות או לפי מספר תיק הוצאה לפועל.

אזור אישי הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל

בעוד האזור האישי מאפשר לכם לבצע איתור תיקים בהוצאה לפועל וצפייה בפעולות המתרחשות במסגרת התיק, עדיין חשוב מאוד לנהל את התיק באמצעות עורך דין מומחה להוצאה לפועל. תיקים בהוצאה לפועל הם דבר מורכב. למשל אם מישהו חייב לכם כספים, כמו במקרה של שייק שחזר, לא מספיק להגיש את הבקשה לפתיחת התיק. חייבים להיות פעילים ולהגיש בקשות על מנת לקדם את התיק. ישנו יתרון ברור לסיוע משפטי, בין אם אתם זוכים או חייבים הנעזרים בשירותי ההוצאה לפועל.

אם אתם מחפשים המלצה על עורך דין לטיפול בחובות, עו“ד חובות והוצאה לפועל עופר מצליח, הוא הכתובת לפנות אליה בכל ענייני ההוצאה לפועל. עורך דין התנגדות לביצוע שטר עופר מצליח בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל, מעניק סיוע בסילוק חובות, תיקי חדלות פירעון וכל הליכי ההוצאה לפועל. כאן תקבלו סיוע אישי ומקצוע מידי עורך דין מנוסה.

בגוגל מפות תוכלו למצוא הוראות הגעה למשרדינו עורך דין להסדרי חובות

אזור אישי הוצאה לפועל | בדיקת תיק הוצאה לפועל לפי מספר תיק | איתור תיקים בהוצאה לפועל

בדיקת תיק הוצאה לפועל לפי מספר תיק
"עורך

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

5/5
יצירת קשר
לינוי טל
לינוי טל
30/07/2023
עורך דין מקצועי, בעל ידע עצום, מגיב במהירות, סובלני, טוב לב, אמין, חותר להצלחה, לא תצטערו אם תקחו את שירותיו!!
א.
א.
23/07/2023
עופר מצליח עורך דין מקצועי,אמין,סובלני,חושב מחוץ לקופסה. זמין אליך כל היום. ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדיוק מה שהייתי צריך. יש לו ידע רב בנושאים בהם הוא מייצג,לרבות לשון הרע. הוצאה לפועל ועוד. אני חייב לו המון תודה.
טליה בר
טליה בר
03/07/2023
התקשרתי לעו"ד עופר מצליח לקבל יעוץ ראשוני בטלפון והתרשמתי מאוד מהגישה, מהידע והמקצועיות. הבין מהר מאוד את הבעיה ונתן פתרונות מצוינים, ברורים ופרקטיים. תודה רבה עו"ד עופר על היחס, הסבלנות והאכפתיות בעת צרה. לא נעים להגיע לסיטואציות כאלה בחיים, אבל לפעמים אין ברירה ומזל שיש את עו"ד עופר שם. תודה רבה, הלוואי שלא אזדקק יותר לשירותך, אבל במידה וכן, אני יודעת שיש לאן לפנות.
יוסי בנישו
יוסי בנישו
25/06/2023
עופר אדם מאד נחמד ואמין מדבר בגובה העיניים מקצועי ביותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לי אישית עזר מאד בהליך קבלת ההפטר ממליץ מאד
yogev H
yogev H
17/05/2023
אלוף! שירות ומענה עשר מעשר, טיפל לי בתיק לא פשוט בחודש אחד סגר את הכל על המינימום האפשרי. בקיצור מקצוען.
Bar Cohen
Bar Cohen
10/04/2023
עורך דין מצויין מלווה ועוזר בדרכי נועם, מרגיע ומסייע!! בעל סבלנות והסברה ברמה גבוה, יחס אדיב ואישי. הגעתי אליו במקרה, ללא היכרות מוקדמת/ קריאת ביקורות ואני מברכת על כך שהתייעצתי איתו! ללא ספק לקחת את שירותיו, אין הרבה עו״ד כאלו!! תודה רבה על הכל, בכל שירות שאזדקק אפנה אליך שוב!
Lat Vinayb
Lat Vinayb
29/03/2023
התקשרתי לעופר בעקבות הביקורות כאן, היה מאוד סבלני בטלפון ענה על כל השאלות, הזמין אותי לשיחת ייעוץ בחינם. בשיחת הייעוץ ענה על שאלותיי ביושר אדיבות וסבלנות רבה. פרס לפניי כמה אפשרויות פעולה , חדלון פרעון , הסדר נושים ואפילו להמשיך לקיים את העסק תוך כדי .מוכרח לומר שלא ציפיתי יחס ושירות כזה אדיב ללא כל תמורה. נתן לי מחירים הגונים על כל אפשרות שאבחר בהמשך. מקווה להיחלץ מן המצב ושלא איזדקק לשירותיו , אך אם כן אין ספק שאבחר בעופר ללא כל מחשבה שנייה. ממליץ בחום לפנות לעופר. י.ט
בר אדדי
בר אדדי
24/02/2023
ממליצה בחום על עורך הדין עופר מצליח. עורך דין מקצועי, אמין, ישר והגון! קידם במהירות את פנייתנו, נתן לנו מידע והכוונה, היה זמין לנו ונתן לנו שירות מצויין.
Sophia Razon
Sophia Razon
08/02/2023
עופר נחמד, קשוב, מקצועי... הוא נתן לי הסברים ברורים על הכל, עם הרצון האמיתי לעזור לפני הכל.
הוד מורריו
הוד מורריו
02/01/2023
אלוף מטפל בדברים בזמן דואג ומביא את התוצאות הטובות ביותר לא סתם השם משפחה שלו זה מצליח מודה לו על השירות 🙏

מאמרים

יצירת קשר
נקלעתם לחובות?
הסדרי חוב על בסיס תוצאה בלבד
תשלום רק לאחר הסדר החוב!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
1
אני כאן לרשותך..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?