איזור אישי הוצלפ

איזור אישי הוצלפ הוא דבר שכדאי לכם להכיר. בעזרתו ניתן לבצע איתור תיק הוצאה לפועל ולקבל מידע חשוב. הפעם לא נדבר על עניינים משפטיים, במקום זאת ניתן לכם מידע מעשי על האזור האישי בהוצאה לפעול.

אם יש לכם חוב שלא שולם, או שאם מישהו חייב לכם, סביר להניח שאתם מתנהלים מול ההוצאה לפועל. למשל זה יכול להיות במקרה שבו נתתם שייק שחזר או שישנו פסק דין כספי שאינכם משלמים. תפקידה של ההוצאה לפועל הוא לממש את כל אותם הליכים אזרחיים הכוללים גביית חובות, שטרות, שעבודים וגם סעדים שונים (למשל פינוי דייר).

איזור אישי הוצלפ מאפשר לכם לבצע פעולות שונות מול ההוצאה לפועל וגם לברר מידע. מבחינת החוק אתם יכולים לעשות הכל בעצמכם ואינכם מחויבים לקחת עורך דין. אך בהתחשב במורכבות הדברים, חוסר ההיכרות עם החוק וכל המצבים המורכבים שאתם עשויים להתמודד איתם, תמיד ישנו יתרון לסיוע משפטי – עורך דין הוצאה לפועל הוא דבר מומלץ.

איזור אישי הוצלפ

אזור אישי הוצלפ

בעידן המודרני אנו יכולים לבצע פעולות שונות באמצעות האינטרנט. זה חוסך לנו זמן ועלויות וזה יעיל יותר. לשמחתנו גם ההוצאה לפועל התקדמה לעידן המודרני וכיום היא מתנהלת בצורה מקוונת. הליכים ובקשות שונות ניתן להגיש בצורה מקוונת וזה חוסך לכם את הביקורים המיותרים בהוצאה לפועל. כמובן שלא כל דבר ניתן לעשות באמצעות האינטרנט, למשל אם התבקשתם להתייצב לחקירת יכולות עליכם להגיע אל לשכת ההוצאה לפועל.

באמצעות האזור האישי באתר האינטרנט של ההוצאה לפועל אתם יכולים לעקוב אחר כל ההליכים המתנהלים ולראות מה הסטטוס שלהם, אתם יכולים לבצע איתור תיק הוצאה לפועל ולהגיש בקשות שונות. כך לא תבזבזו זמן מיותר.

כל אדם, שאינו מיוצג על ידי עורך דין לענייני הוצאה לפועל, יכול להירשם ולהתחיל להשתמש באזור האישי. שם תוכלו להתעדכן בנתוני התיק, לראות החלטות שהתקבלו, לראות את הבקשות שהוגשו וכל מה שצריך. במידה ואתם מיוצגים על ידי עורכי דין, להם ישנו אזור אישי נפרד המיועד לעורכי דין עם כרטיס חכם.

במסגרת האזור האישי תוכלו להגיש בקשות שונות הכוללות בקשה לביטול הליך (למשל בקשה לביטול עיקול), בקשה להוצאת תיק פרטני מאיחוד תיקים (לצורך סגירתו), בקשה להקטנת חוב, בקשה לדחיית דיון, בקשה לעיכוב הליכים ועוד. אלו הן בקשות סטנדרטיות אשר עשויות להידרש במקרים רבים בהם מתנהלים נגדכם תיקים בהוצאה לפועל, כמו גם בתיקים שאתם מנהלים נגד חייבים.

איתור תיק הוצאה לפועל

איתור תיק הוצאה לפועל

מעוניינים לבצע איתור תיק הוצאה לפועל? ראשית כל עליכם להירשם לאזור האישי. לאחר מכן תוכלו לבצע איתור של התיק, לראות את כל הפעולות בתיק ולהגיש בקשות במסגרת התיק. כל החלטה של של רשם ההוצאה לפועל או כל בקשה של חייבים/זוכים תופיע שם. גם התקבולים והחיובים במסגרת התיק.

לצורך איתור תיק הוצאה לפועל אתם זקוקים רק למספר התיק. לחלופין ניתן גם לבצע בדיקות לפי מספר תעודת הזהות.

בזכות איזור אישי הוצלפ תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה מאוד זמן. לא תצטרכו לנסוע בפקקים או להיגרר באוטובוסים לצורך הגעה ללשכת ההוצאה לפועל. פחות ניירת ובירוקרטיה והכל מסודר מול העיניים שלכם.

עו“ד הוצאה לפועל

אנשים המנהלים תיקים בהוצאה לפועל נוהגים לחשוב כי התיק מנהל את עצמו. רבים חושבים שהגשת בקשה ופתיחת תיק נגד חייב הם כל מה שצריך לעשות, ואחר כך ההוצאה לפועל מנהלת את העניינים. אולי כך זה עובד בעולם מושלם, אך בפועל עליכם להיות אקטיביים ולהגיש בקשות שונות על מנת לקדם את התיק. האזור האישי אמנם מסייע לכם להגיש את הבקשות בצורה קלה יותר, אך בכל אתם צריכים להיות במעקב אחר כל מה שמתרחש בתיק.

נושאי ההוצאה לפועל עשויים להיות מורכבים ומסובכים, ולא תמיד אתם מכירים את כל הכלים והאפשרויות העומדות בפניכם. לכן ישנו יתרון ברור לעבודה עם עורך דין. למשל ישנם מקרים בהם אנשים מגישים בקשה לפתיחה בהליך חדלות פירעון, העניין כאן הוא לא רק הגשת הבקשה – יש קודם כל לשקול האם כדאי לעשות זאת. וזה ממחיש את הצורך בייעוץ משפטי מקצועי.

בכל מקרה של התנהלות מול ההוצאה לפועל תמיד כדאי לפנות לעזרה משפטית – עורך דין הוצאה לפועל. במקרים אלו הכתובות הבטוחה ביותר היא עורך דין עופר מצליח. למשרדינו ניסיון רב בהליכי הוצאה לפועל, התמודדות עם חייבים וגביית חובות, תיקי חדלות פירעון ועוד.

עקבו אחרינו גם בדף הפייסבוק

 

איתור תיקים בהוצאה לפועל
"עורך

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

5/5
יצירת קשר
לינוי טל
לינוי טל
30/07/2023
עורך דין מקצועי, בעל ידע עצום, מגיב במהירות, סובלני, טוב לב, אמין, חותר להצלחה, לא תצטערו אם תקחו את שירותיו!!
א.
א.
23/07/2023
עופר מצליח עורך דין מקצועי,אמין,סובלני,חושב מחוץ לקופסה. זמין אליך כל היום. ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדיוק מה שהייתי צריך. יש לו ידע רב בנושאים בהם הוא מייצג,לרבות לשון הרע. הוצאה לפועל ועוד. אני חייב לו המון תודה.
טליה בר
טליה בר
03/07/2023
התקשרתי לעו"ד עופר מצליח לקבל יעוץ ראשוני בטלפון והתרשמתי מאוד מהגישה, מהידע והמקצועיות. הבין מהר מאוד את הבעיה ונתן פתרונות מצוינים, ברורים ופרקטיים. תודה רבה עו"ד עופר על היחס, הסבלנות והאכפתיות בעת צרה. לא נעים להגיע לסיטואציות כאלה בחיים, אבל לפעמים אין ברירה ומזל שיש את עו"ד עופר שם. תודה רבה, הלוואי שלא אזדקק יותר לשירותך, אבל במידה וכן, אני יודעת שיש לאן לפנות.
יוסי בנישו
יוסי בנישו
25/06/2023
עופר אדם מאד נחמד ואמין מדבר בגובה העיניים מקצועי ביותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לי אישית עזר מאד בהליך קבלת ההפטר ממליץ מאד
yogev H
yogev H
17/05/2023
אלוף! שירות ומענה עשר מעשר, טיפל לי בתיק לא פשוט בחודש אחד סגר את הכל על המינימום האפשרי. בקיצור מקצוען.
Bar Cohen
Bar Cohen
10/04/2023
עורך דין מצויין מלווה ועוזר בדרכי נועם, מרגיע ומסייע!! בעל סבלנות והסברה ברמה גבוה, יחס אדיב ואישי. הגעתי אליו במקרה, ללא היכרות מוקדמת/ קריאת ביקורות ואני מברכת על כך שהתייעצתי איתו! ללא ספק לקחת את שירותיו, אין הרבה עו״ד כאלו!! תודה רבה על הכל, בכל שירות שאזדקק אפנה אליך שוב!
Lat Vinayb
Lat Vinayb
29/03/2023
התקשרתי לעופר בעקבות הביקורות כאן, היה מאוד סבלני בטלפון ענה על כל השאלות, הזמין אותי לשיחת ייעוץ בחינם. בשיחת הייעוץ ענה על שאלותיי ביושר אדיבות וסבלנות רבה. פרס לפניי כמה אפשרויות פעולה , חדלון פרעון , הסדר נושים ואפילו להמשיך לקיים את העסק תוך כדי .מוכרח לומר שלא ציפיתי יחס ושירות כזה אדיב ללא כל תמורה. נתן לי מחירים הגונים על כל אפשרות שאבחר בהמשך. מקווה להיחלץ מן המצב ושלא איזדקק לשירותיו , אך אם כן אין ספק שאבחר בעופר ללא כל מחשבה שנייה. ממליץ בחום לפנות לעופר. י.ט
בר אדדי
בר אדדי
24/02/2023
ממליצה בחום על עורך הדין עופר מצליח. עורך דין מקצועי, אמין, ישר והגון! קידם במהירות את פנייתנו, נתן לנו מידע והכוונה, היה זמין לנו ונתן לנו שירות מצויין.
Sophia Razon
Sophia Razon
08/02/2023
עופר נחמד, קשוב, מקצועי... הוא נתן לי הסברים ברורים על הכל, עם הרצון האמיתי לעזור לפני הכל.
הוד מורריו
הוד מורריו
02/01/2023
אלוף מטפל בדברים בזמן דואג ומביא את התוצאות הטובות ביותר לא סתם השם משפחה שלו זה מצליח מודה לו על השירות 🙏

מאמרים

יצירת קשר
נקלעתם לחובות?
הסדרי חוב על בסיס תוצאה בלבד
תשלום רק לאחר הסדר החוב!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
1
אני כאן לרשותך..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?