איזור אישי הוצלפ

איזור אישי הוצלפ הוא דבר שכדאי לכם להכיר. בעזרתו ניתן לבצע איתור תיק הוצאה לפועל ולקבל מידע חשוב. הפעם לא נדבר על עניינים משפטיים, במקום זאת ניתן לכם מידע מעשי על האזור האישי בהוצאה לפעול. 

אם יש לכם חוב שלא שולם, או שאם מישהו חייב לכם, סביר להניח שאתם מתנהלים מול ההוצאה לפועל. למשל זה יכול להיות במקרה שבו נתתם שייק שחזר או שישנו פסק דין כספי שאינכם משלמים. תפקידה של ההוצאה לפועל הוא לממש את כל אותם הליכים אזרחיים הכוללים גביית חובות, שטרות, שעבודים וגם סעדים שונים (למשל פינוי דייר). 

איזור אישי הוצלפ מאפשר לכם לבצע פעולות שונות מול ההוצאה לפועל וגם לברר מידע. מבחינת החוק אתם יכולים לעשות הכל בעצמכם ואינכם מחויבים לקחת עורך דין. אך בהתחשב במורכבות הדברים, חוסר ההיכרות עם החוק וכל המצבים המורכבים שאתם עשויים להתמודד איתם, תמיד ישנו יתרון לסיוע משפטי – עורך דין הוצאה לפועל הוא דבר מומלץ.

איזור אישי הוצלפ

אזור אישי הוצלפ

בעידן המודרני אנו יכולים לבצע פעולות שונות באמצעות האינטרנט. זה חוסך לנו זמן ועלויות וזה יעיל יותר. לשמחתנו גם ההוצאה לפועל התקדמה לעידן המודרני וכיום היא מתנהלת בצורה מקוונת. הליכים ובקשות שונות ניתן להגיש בצורה מקוונת וזה חוסך לכם את הביקורים המיותרים בהוצאה לפועל. כמובן שלא כל דבר ניתן לעשות באמצעות האינטרנט, למשל אם התבקשתם להתייצב לחקירת יכולות עליכם להגיע אל לשכת ההוצאה לפועל. 

באמצעות האזור האישי באתר האינטרנט של ההוצאה לפועל אתם יכולים לעקוב אחר כל ההליכים המתנהלים ולראות מה הסטטוס שלהם, אתם יכולים לבצע איתור תיק הוצאה לפועל ולהגיש בקשות שונות. כך לא תבזבזו זמן מיותר. 

כל אדם, שאינו מיוצג על ידי עורך דין לענייני הוצאה לפועל, יכול להירשם ולהתחיל להשתמש באזור האישי. שם תוכלו להתעדכן בנתוני התיק, לראות החלטות שהתקבלו, לראות את הבקשות שהוגשו וכל מה שצריך. במידה ואתם מיוצגים על ידי עורכי דין, להם ישנו אזור אישי נפרד המיועד לעורכי דין עם כרטיס חכם. 

במסגרת האזור האישי תוכלו להגיש בקשות שונות הכוללות בקשה לביטול הליך (למשל בקשה לביטול עיקול), בקשה להוצאת תיק פרטני מאיחוד תיקים (לצורך סגירתו), בקשה להקטנת חוב, בקשה לדחיית דיון, בקשה לעיכוב הליכים ועוד. אלו הן בקשות סטנדרטיות אשר עשויות להידרש במקרים רבים בהם מתנהלים נגדכם תיקים בהוצאה לפועל, כמו גם בתיקים שאתם מנהלים נגד חייבים. 

איתור תיק הוצאה לפועל

איתור תיק הוצאה לפועל

מעוניינים לבצע איתור תיק הוצאה לפועל? ראשית כל עליכם להירשם לאזור האישי. לאחר מכן תוכלו לבצע איתור של התיק, לראות את כל הפעולות בתיק ולהגיש בקשות במסגרת התיק. כל החלטה של של רשם ההוצאה לפועל או כל בקשה של חייבים/זוכים תופיע שם. גם התקבולים והחיובים במסגרת התיק. 

לצורך איתור תיק הוצאה לפועל אתם זקוקים רק למספר התיק. לחלופין ניתן גם לבצע בדיקות לפי מספר תעודת הזהות. 

בזכות איזור אישי הוצלפ תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה מאוד זמן. לא תצטרכו לנסוע בפקקים או להיגרר באוטובוסים לצורך הגעה ללשכת ההוצאה לפועל. פחות ניירת ובירוקרטיה והכל מסודר מול העיניים שלכם. 

עו“ד הוצאה לפועל 

אנשים המנהלים תיקים בהוצאה לפועל נוהגים לחשוב כי התיק מנהל את עצמו. רבים חושבים שהגשת בקשה ופתיחת תיק נגד חייב הם כל מה שצריך לעשות, ואחר כך ההוצאה לפועל מנהלת את העניינים. אולי כך זה עובד בעולם מושלם, אך בפועל עליכם להיות אקטיביים ולהגיש בקשות שונות על מנת לקדם את התיק. האזור האישי אמנם מסייע לכם להגיש את הבקשות בצורה קלה יותר, אך בכל אתם צריכים להיות במעקב אחר כל מה שמתרחש בתיק. 

נושאי ההוצאה לפועל עשויים להיות מורכבים ומסובכים, ולא תמיד אתם מכירים את כל הכלים והאפשרויות העומדות בפניכם. לכן ישנו יתרון ברור לעבודה עם עורך דין. למשל ישנם מקרים בהם אנשים מגישים בקשה לפתיחה בהליך חדלות פירעון, העניין כאן הוא לא רק הגשת הבקשה – יש קודם כל לשקול האם כדאי לעשות זאת. וזה ממחיש את הצורך בייעוץ משפטי מקצועי. 

בכל מקרה של התנהלות מול ההוצאה לפועל תמיד כדאי לפנות לעזרה משפטית – עורך דין הוצאה לפועל. במקרים אלו הכתובות הבטוחה ביותר היא עורך דין עופר מצליח. למשרדינו ניסיון רב בהליכי הוצאה לפועל, התמודדות עם חייבים וגביית חובות, תיקי חדלות פירעון ועוד.

עקבו אחרינו גם בדף הפייסבוק 

 

איתור תיקים בהוצאה לפועל
[seerox_wpdki_dyn_keywords default="עורך דין חובות עופר מצליח"]

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

5/5
יצירת קשר

מאמרים

יצירת קשר

עו"ד עופר מצליח מתמחה בניהול הליכי הוצאה לפועל

מאמין כי שירות קשוב והוגן, מייצר ללקוח ביטחון וודאות בהליך, וסולל את הדרך לפתרון יעיל ומוצלח של הבעיה.