בדיקת חוב בהוצאה לפועל

אם נפתחו נגדכם תיקים בהוצאה לפועל, ותמונת המצב אינה ברורה לכם, כדאי שתבצעו בדיקת חוב בהוצאה לפועל בהקדם. ניתן לפנות אל ההוצאה לפועל בצורות שונות, אך הדרך הנוחה ביותר היא באמצעות אזור אישי הוצאה לפועל – שם תוכלו לברר את מצב התיקים ולראות את כל הפעולות שבוצעו. כמובן שתוכלו גם לפנות לסיוע של עורך דין מתמחה בהוצאה לפועל. פחות תזדקקו לו לצורך בדיקות חובות בהוצאה לפועל, אך תזדקקו לעזרה משפטית על מנת לנהל את כל הליכי ההוצאה לפועל בצורה נבונה ויעילה.
שימו לב שבמידה ואתם נמצאים בהליך פשיטת רגל, את המידע תוכלו למצוא ב אתר פושטי רגל של משרד המשפטים. כל מי שניתן לו צו כינוס, צו פירוק ,צו פתיחת הליכים לחייבים או נפתח תיק אצל הממונה על הליכי חדלות פירעון יכול לבדוק שם את המידע.

אתר פושטי רגל

הממונה על חדלות פירעון במשרד המשפטים מפעיל אתר אינטרנט בו ניתן לבדוק הכל על הליכי חדלות פירעון המתנהלים על שמכם. באתר תוכלו למצוא מידע על הליכי פשיטת רגל ליחיד, פירוק חברות והליכי חדלות פירעון. יש בו את המידע על ההליכים הפעילים או הליכים שהסתיימו לפני פחות מ 3 שנים. חלק מהמידע נגיש לציבור, המידע מיועד אך ורק לבעלי העניין כמו חייבים ונושים. הכניסה למאגר היא באמצעות השם והססמה שקיבלתם בעת מתן הצו או כאשר הגשתם תביעת חוב כנגד אדם או חברה הנמצאים בהליך חדלות פירעון.

אתר פושטי רגל מאפשרים לכם לקבל פרטים על סטטוס התיק, מספרי תיקים, פרטי חייבים, פרטי בעלי התפקידים, תנועות כספיות, דיונים בבתי המשפט, פרסומים הנוגעים לתיק ומסמכים משפטיים שונים במסגרת התיק.

אתר פושטי רגל

 

בדיקת חוב בהוצאה לפועל

בדיקת חוב בהוצאה לפועל ניתן לעשות גם בעזרת המענה האוטומטי הפועל 24/7. במענה האוטומטי תוכלו לקבל מידע על יתרת החוב ועל המועד האחרון שבו ניתנה החלטת רשם בתיק. השימוש במערכת דורש הזדהות באמצעות מספר תיק ההוצאה לפועל ומספר תעודת זהות, או מספר הרישיון של עורך דין לענייני הוצאה לפועל המייצג בתיק.

אם תרצו לבדוק האם הוכרזתם כחייב מוגבל באמצעים, תוכלו לעשות זאת במרשם החייבים המוגבלים באמצעים. גם כאן נדרש מספר תעודת זהות של החייב והזדהות אישית הכוללת שם מלא, מספר ת.ז. וכתובת דואר אלקטרוני. ניתן לעשות זאת באתר האינטרנט של רשות האכיפה והגבייה ובכל לשכות ההוצאה לפועל.

במידה ויש לכם חוב, ניתן לבצע תשלום בכל לשכות ההוצאה לפועל. את התשלום ניתן לעשות במזומן או באמצעות כרטיס אשראי. לאחר ביצוע התשלום יופק אישור על ביטול הליכים. ניתן גם לבצע את התשלום באמצעות שוברים לתשלום בדואר, אך תצטרכו להזמין אותם במוקד השירות הטלפוני. במידה ומדובר בתיקי מזונות, תוכלו לבצע את התשלום בהוראת קבע.

שימו לב כי אם אתם משלמים את התשלום ישירות לזוכה, עליכם להודיע על כך ללשכת ההוצאה לפועל בהקדם. עשו זאת תוך 7 ימים מהתשלום, וודאו בלשכת ההוצאה לפועל כי ההליך נסגר ולא נשארה יתרה לתשלום. במידה וחלה טעות כלשהי וההליך לא בוטל בלשכת ההוצאה לפועל, יש להגיש בקשה לביטול ההליך.

עורך דין מתמחה בהוצאה לפועל

עורך דין מתמחה בהוצאה לפועל

בדיקת חוב בהוצאה לפועל היא דבר פשוט, ענייני החובות בהוצאה לפועל הם בדרך כלל אינם פשוטים. לא תמיד יש לחייב את היכולות הכלכליות לסגור את החוב באופן מיידי. לפעמים ישנם גם מקרים בהם החייב מאמין כי החוב אינו מוצדק. במקרה שכזה כדאי לפנות אל עורך דין מתמחה בהוצאה לפועל על מנת לנהל את התיק. ניתן לבקש צו תשלומים על מנת שתוכלו לקבל הסדר שבו תוכלו לעמוד. ובמידה ואתם מתכחשים לחוב יש להגיד בקשת התנגדות לחוב מנומקת, גם לצורך כך תזדקקו לעזרה משפטית.

והמקרים של חובות בהוצאה לפועל עשויים ללכת ולהסתבך. לפעמים ישנם אנשים המתמודדים עם ריבוי תיקים בהוצאה לפועל ואז ניתן להגיש בקשה לאיחוד תיקים, וכמובן ישנם מקרים בהם החייב אינו מסוגל לעמוד בתשלום החובות והפתרון הוא הליך חדלות פירעון.

לא כדאי לקבל החלטות ללא התייעצות עם עורך דין מתמחה בהוצאה לפועל. לכל החלטה שלכם ישנן משמעויות וחשוב לנתח את המקרה ולמצוא מהי הדרך האופטימלית.

מתמודדים עם חובות? עורך דין חובות עופר מצליח עומד לרשותכם עם מגוון פתרונות יצירתיים בהתאמה אישית. אצלנו תוכלו לקבל סיוע בהסדרי חובות מכל הסוגים – חובות מול בנקים, חובות ארנונה, חובות מים או כל סוג של חוב אחר.

בדיקת חוב בהוצאה לפועל

הוראות הגעה למשרדינו תוכלו למצוא בגוגל מפות

בדיקת חוב בהוצאה לפועל
"עורך

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

5/5
יצירת קשר
לינוי טל
לינוי טל
30/07/2023
עורך דין מקצועי, בעל ידע עצום, מגיב במהירות, סובלני, טוב לב, אמין, חותר להצלחה, לא תצטערו אם תקחו את שירותיו!!
א.
א.
23/07/2023
עופר מצליח עורך דין מקצועי,אמין,סובלני,חושב מחוץ לקופסה. זמין אליך כל היום. ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדיוק מה שהייתי צריך. יש לו ידע רב בנושאים בהם הוא מייצג,לרבות לשון הרע. הוצאה לפועל ועוד. אני חייב לו המון תודה.
טליה בר
טליה בר
03/07/2023
התקשרתי לעו"ד עופר מצליח לקבל יעוץ ראשוני בטלפון והתרשמתי מאוד מהגישה, מהידע והמקצועיות. הבין מהר מאוד את הבעיה ונתן פתרונות מצוינים, ברורים ופרקטיים. תודה רבה עו"ד עופר על היחס, הסבלנות והאכפתיות בעת צרה. לא נעים להגיע לסיטואציות כאלה בחיים, אבל לפעמים אין ברירה ומזל שיש את עו"ד עופר שם. תודה רבה, הלוואי שלא אזדקק יותר לשירותך, אבל במידה וכן, אני יודעת שיש לאן לפנות.
יוסי בנישו
יוסי בנישו
25/06/2023
עופר אדם מאד נחמד ואמין מדבר בגובה העיניים מקצועי ביותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לי אישית עזר מאד בהליך קבלת ההפטר ממליץ מאד
yogev H
yogev H
17/05/2023
אלוף! שירות ומענה עשר מעשר, טיפל לי בתיק לא פשוט בחודש אחד סגר את הכל על המינימום האפשרי. בקיצור מקצוען.
Bar Cohen
Bar Cohen
10/04/2023
עורך דין מצויין מלווה ועוזר בדרכי נועם, מרגיע ומסייע!! בעל סבלנות והסברה ברמה גבוה, יחס אדיב ואישי. הגעתי אליו במקרה, ללא היכרות מוקדמת/ קריאת ביקורות ואני מברכת על כך שהתייעצתי איתו! ללא ספק לקחת את שירותיו, אין הרבה עו״ד כאלו!! תודה רבה על הכל, בכל שירות שאזדקק אפנה אליך שוב!
Lat Vinayb
Lat Vinayb
29/03/2023
התקשרתי לעופר בעקבות הביקורות כאן, היה מאוד סבלני בטלפון ענה על כל השאלות, הזמין אותי לשיחת ייעוץ בחינם. בשיחת הייעוץ ענה על שאלותיי ביושר אדיבות וסבלנות רבה. פרס לפניי כמה אפשרויות פעולה , חדלון פרעון , הסדר נושים ואפילו להמשיך לקיים את העסק תוך כדי .מוכרח לומר שלא ציפיתי יחס ושירות כזה אדיב ללא כל תמורה. נתן לי מחירים הגונים על כל אפשרות שאבחר בהמשך. מקווה להיחלץ מן המצב ושלא איזדקק לשירותיו , אך אם כן אין ספק שאבחר בעופר ללא כל מחשבה שנייה. ממליץ בחום לפנות לעופר. י.ט
בר אדדי
בר אדדי
24/02/2023
ממליצה בחום על עורך הדין עופר מצליח. עורך דין מקצועי, אמין, ישר והגון! קידם במהירות את פנייתנו, נתן לנו מידע והכוונה, היה זמין לנו ונתן לנו שירות מצויין.
Sophia Razon
Sophia Razon
08/02/2023
עופר נחמד, קשוב, מקצועי... הוא נתן לי הסברים ברורים על הכל, עם הרצון האמיתי לעזור לפני הכל.
הוד מורריו
הוד מורריו
02/01/2023
אלוף מטפל בדברים בזמן דואג ומביא את התוצאות הטובות ביותר לא סתם השם משפחה שלו זה מצליח מודה לו על השירות 🙏

מאמרים

יצירת קשר
נקלעתם לחובות?
הסדרי חוב על בסיס תוצאה בלבד
תשלום רק לאחר הסדר החוב!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
1
אני כאן לרשותך..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?