חובות לבנקים

רק צמד המילים חובות לבנקים מעורר אצל אנשים רבים דאגה רבה. אף אחד לא רוצה להיות בחוב, ובטח שלא לגוף חזק כמו הבנקים. הבנקים הם לא סתם גוף חזק, הם גוף שממש שם את היד על הברז בכל הנוגע לשימוש בכספים. כך שבהחלט יש להם כוח רב ואמצעים שונים לגביית החובות. אך לא באנו להבהיל, באנו לעזור.

החוב לבנק נוצר בדרך כלל בעקבות הלוואה שאינכם יכולים לפרוע, וכבר במסגרת הסכם ההלוואה הבנק דאג להבטיח לעצמו בטחונות שונים, ואותם עכשיו הוא ינסה לממש.

ההתנהלות מול הבנקים עשויה להיות מרתיעה עבור רבים, אך ישנן דרכים יצירתיות לצורך סגירת חובות לבנקים. חובות שכאלו עשוית להיות מלחיצים מאוד, בעיקר כאשר אתם מקבלים שיחות טלפון מאיימות מהבנק ואינכם יודעים כיצד לפעול. אבל בדיוק לשם כך ישנו עורך דין להסדר חוב מול הבנק. זהו עורך דין בעל ניסיון בהסדרי חובות, והוא יודע כיצד לנהל משא ומתן מול הבנק ולהביא לסגירת החוב. ותופתעו לגלות כי בהסדרים רבים ישנה גם אלמנט של מחיקת חוב לבנק.

חובות לבנקים

חובות לבנקים

הדבר הראשון שיש לנו להגיד לגבי חוב לבנק הוא הצורך לעצור את תהליך ההתדרדרות. ברגע שסניף הבנק שלכם רואה כי אינכם עומדים בהחזרי ההלוואה, הבעיות מתחילות להתפתח. הבנק עדיין לא יודע האם זהו קושי חד פעמי, או שיש כאן בעיה. ואם לא הקדמתם ליצור קשר עם הבנק ולשים את הבעיה על השולחן ולנסות להגיע לפתרון, הבנק כבר מתחיל להתכונן למאבק.

כאשר הבעיה קטנה היא נפתרת בסניף הבנק שלכם, אך לאט לאט היא תעלה במעלה ההיררכיה הבנקאית ותטופל על ידי המחלקה המשפטית של הבנק. ההמלצה של עורכי דין חובות היא למנוע את תהליך האסקלציה הזה. השאיפה היא להכיל את האירוע, ולקחת יוזמה אקטיבית בניסיון להגיע להסדר חובות מול הבנק.

כאשר אתם היוזמים, אתם משדרים מסר רציני לבנק. זה מראה לבנק שיש מולו לקוח אחראי, שאינו משחק משחקים. לקוח אשר נמצא במצוקה כלכלית, ומעוניין להגיע להסדר. גישה זו יכולה לגרום לבנק ללכת לקראתכם ולהתגמש במציאת ההסדר.

יתר על כן, חובות לבנקים שאינם מטופלים הם דבר שרק הולך וגדל. בכל הסכם הלוואה ישנן ריביות וקנסות, וכך הסכום הולך ומתנפח. אם תקדימו לטפל בבעיה, יהיה קל יותר למנוע את התנפחות החוב.

נכון, כאשר הבנק מאיים ואתם חוששים מכל מיני צעדים, אתם מרגישים חסרי אונים. זוהי בדיוק הסיבה מדוע פונים אל עורך דין להסדר חוב מול בנקים. עורך הדין מכיר את התנהלות הבנק ויודע לנהל משא ומתן ולגבש הסדר חוב מול הבנק.

סגירת חובות לבנקים

סגירת חובות לבנקים

כאשר ישנו חוב לבנק, לא רק אתם שואלים את עצמכם מה לעשות. גם הבנק מנתח את המקרה ובוחן את ערוצי הפעולה. מטרתו של הבנק היא לגבות את החוב, אך לאור הנסיבות הבנק מודע לכך כי לא תמיד ניתן לגבות את כל החוב. לכן הבנק מסתפק בצמצום הפסדים – כלומר הבנק ישים דגש על הפחתת העלויות המשפטיות, האצת הגבייה ומקסום החוב.

אם הבנק רוצה למקסם ולהאיץ את גביית החוב, הפתרון הוא בדרך כלל הסדר ישירות מול החייב. כלומר גם לבנק ישנו אינטרס להגיע להסדר, ויתכן שאפילו יסכים למחיקת חובות. בדרך כלל מחיקת חלק מהחוב, תמורת תשלום מיידי.

נכון שעומדים לרשות הבנק כלים שונים, והוא אפילו יכול להגיש בקשת נושא לחדלות פירעון. אך הבנק מודע לכך כי חדלות פירעון של החייב לא בהכרח תשרת את האינטרס – התהליך ארוך, ורק בסופו הבנק יקבל את הכספים. וגם זאת באופן חלקי.

עורך דין להסדר חוב מול בנקים מבין גם את האינטרסים והשיקולים של הבנק, וזה מה שמאפשר לו לגבש הסדרים שיהיו לטובת הלקוח ויהיו מקובלים גם על הבנקים. ההסדרים עשויים לכלול פריסת החוב על פני תקופה ארוכה יותר, והקטנת סכום התשלום החודשי, או הסדרים של הפחתת החוב תמורת תשלום מיידי.

יש לציין כי כל חייב פועל בנסיבות אחרות, ולכן עבור כל אחד יש לגבש הסדר המתאים לנסיבות ויכולותיו הכלכליות. בהתאם לכך עורך הדין עשוי להמליץ על דרכי פעולה שונות.

עורך דין להסדר חוב מול בנקים

עורך דין להסדר חוב מול בנקים

מתמודדים עם חובות לבנקים? סגירת חובות לבנקים מחייבת תכנית פעולה. זהו לא רק הסדר משפטי, אלא גם תכנית כלכלית המחייבת להדק את החגורה ולגייס את כל המשאבים לצורך סגירת החוב.
עורך דין חובות עופר מצליח מביא איתו ניסיון רב במציאת הסדרים וניהול משא ומתן מול הבנקים. למשרדינו ניסיון רב בסוגיות של הסדרים כספיים, חדלות פירעון, ביטול עיקולים והוצאה לפועל.

עקבו אחרינו גם בפייסבוק. 

"עורך

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

לינוי טל
לינוי טל
30/07/2023
עורך דין מקצועי, בעל ידע עצום, מגיב במהירות, סובלני, טוב לב, אמין, חותר להצלחה, לא תצטערו אם תקחו את שירותיו!!
א.
א.
23/07/2023
עופר מצליח עורך דין מקצועי,אמין,סובלני,חושב מחוץ לקופסה. זמין אליך כל היום. ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדיוק מה שהייתי צריך. יש לו ידע רב בנושאים בהם הוא מייצג,לרבות לשון הרע. הוצאה לפועל ועוד. אני חייב לו המון תודה.
טליה בר
טליה בר
03/07/2023
התקשרתי לעו"ד עופר מצליח לקבל יעוץ ראשוני בטלפון והתרשמתי מאוד מהגישה, מהידע והמקצועיות. הבין מהר מאוד את הבעיה ונתן פתרונות מצוינים, ברורים ופרקטיים. תודה רבה עו"ד עופר על היחס, הסבלנות והאכפתיות בעת צרה. לא נעים להגיע לסיטואציות כאלה בחיים, אבל לפעמים אין ברירה ומזל שיש את עו"ד עופר שם. תודה רבה, הלוואי שלא אזדקק יותר לשירותך, אבל במידה וכן, אני יודעת שיש לאן לפנות.
יוסי בנישו
יוסי בנישו
25/06/2023
עופר אדם מאד נחמד ואמין מדבר בגובה העיניים מקצועי ביותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לי אישית עזר מאד בהליך קבלת ההפטר ממליץ מאד
yogev H
yogev H
17/05/2023
אלוף! שירות ומענה עשר מעשר, טיפל לי בתיק לא פשוט בחודש אחד סגר את הכל על המינימום האפשרי. בקיצור מקצוען.
Bar Cohen
Bar Cohen
10/04/2023
עורך דין מצויין מלווה ועוזר בדרכי נועם, מרגיע ומסייע!! בעל סבלנות והסברה ברמה גבוה, יחס אדיב ואישי. הגעתי אליו במקרה, ללא היכרות מוקדמת/ קריאת ביקורות ואני מברכת על כך שהתייעצתי איתו! ללא ספק לקחת את שירותיו, אין הרבה עו״ד כאלו!! תודה רבה על הכל, בכל שירות שאזדקק אפנה אליך שוב!
Lat Vinayb
Lat Vinayb
29/03/2023
התקשרתי לעופר בעקבות הביקורות כאן, היה מאוד סבלני בטלפון ענה על כל השאלות, הזמין אותי לשיחת ייעוץ בחינם. בשיחת הייעוץ ענה על שאלותיי ביושר אדיבות וסבלנות רבה. פרס לפניי כמה אפשרויות פעולה , חדלון פרעון , הסדר נושים ואפילו להמשיך לקיים את העסק תוך כדי .מוכרח לומר שלא ציפיתי יחס ושירות כזה אדיב ללא כל תמורה. נתן לי מחירים הגונים על כל אפשרות שאבחר בהמשך. מקווה להיחלץ מן המצב ושלא איזדקק לשירותיו , אך אם כן אין ספק שאבחר בעופר ללא כל מחשבה שנייה. ממליץ בחום לפנות לעופר. י.ט
בר אדדי
בר אדדי
24/02/2023
ממליצה בחום על עורך הדין עופר מצליח. עורך דין מקצועי, אמין, ישר והגון! קידם במהירות את פנייתנו, נתן לנו מידע והכוונה, היה זמין לנו ונתן לנו שירות מצויין.
Sophia Razon
Sophia Razon
08/02/2023
עופר נחמד, קשוב, מקצועי... הוא נתן לי הסברים ברורים על הכל, עם הרצון האמיתי לעזור לפני הכל.
הוד מורריו
הוד מורריו
02/01/2023
אלוף מטפל בדברים בזמן דואג ומביא את התוצאות הטובות ביותר לא סתם השם משפחה שלו זה מצליח מודה לו על השירות 🙏
אל תתייאשו! יש פתרון לחובות!
הצלחנו למחוק חובות למאות לקוחות מרוצים.
הסדר חובות יעיל - תשלום רק לאחר הצלחה!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה

מאמרים

עורך דין להסדר חוב מול בנקים
יצירת קשר
אל תתייאשו! יש פתרון לחובות!
הצלחנו למחוק חובות למאות לקוחות מרוצים.
הסדר חובות יעיל - תשלום רק לאחר הצלחה!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
עו"ד עופר מצליח
אל תתייאשו! יש פתרון לחובות!
הצלחנו למחוק חובות למאות לקוחות מרוצים.
הסדר חובות יעיל - תשלום רק לאחר הצלחה!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
אני כאן לרשותך..
Scan the code
היי,
שמי עופר מצליח,
יש לי ניסיון מוכח בייצוג לקוחות במצבים מורכבים של חובות, עיקולים וחדלות פירעון.
אני כאן כדי להקשיב לך ולעזור לך למצוא את הדרך הנכונה עבורך.