עורך דין להסדרי חובות

עורך דין להסדרי חובות הוא הכתובת שיש לפנות אליה כאשר אנו מתמודדים עם חובות. בין אם אלו חובות לבנקים או חובות מסוג אחר, חובות תמיד מצייתים לחוק אחד – הם גדלים ומתנפחים בהדרגה כאשר איננו מצליחים להתמודד איתם. וכאשר הם גדלים ומתנפחים הם גם יוצאים משליטה ואנו יכולים לטבוע בחובות.

וכאשר אנו טובעים בחובות, הנושים רודפים אחרינו ובאמצעות עורכי דינם פותחים בהליכים משפטיים והליכי הוצאה לפועל. אנו עלולים למצוא את עצמינו מתמודדים עם תיקים בהוצאה לפועל, עיקול משכורת, הגבלת רישיון נהיגה, עיקול חשבון בנק, איסור יציאה מהארץ ועוד סנקציות שונות. כמובן שבמקרים אלו אנו זקוקים לעורך דין מומחה לחובות, אך יפה שעה אחת קודם.

אנו מאמינים שחוב צריך לגדום כאשר הוא קטן. נכון, זה מובן שיתכן שהנסיבות גרמו לחוב שאין לכם את היכולות הכלכליות לשלמו, אך לא ניתן להתעלם ממנו – חוב גורר עוד חוב. אחת האסטרטגיות היעילות היא ליזום את הסדרת החוב ולא לחכות לכך שהנושים יפתחו בהליכים משפטיים. ניתן לפנות לעורך דין להסדרי חובות על מנת לנהל משא מתן מול הבנקים או כל גורם שלו אתם חייבים כספים ולהגיע להבנות שיאפשרו לכם לשלם את החוב בהדרגה וללא סנקציות מגבילות.

אך גם אם אתם כבר מסובכים בחובות וענייני הוצאה לפועל, קיימים כלים משפטיים שונים בהם תוכלו להשתמש. למשל לפעמים ניתן להסדיר את החובות באמצעות איחוד תיקים. צו תשלום באיחוד תיקים יכול להיות הפתרון עבור חלק מהמקרים. אך במקרים אחרים הפתרון הוא פתיחה בהליך חדלות פירעון. השאלה איחוד תיקים או חדלות פירעון היא אינה שאלה שניתן לענות עליה ללא בחינה מדוקדקת של המקרה. לכם תמיד חשוב לפנות ל משרד עורכי דין הוצאה לפועל על מנת לקבל ייעוץ אישי.

צו תשלום באיחוד תיקים

איחוד תיקים או חדלות פירעון

איננו יכולים להמליץ לחייב באיזה הליך לבחור ללא ניתוח נסיבות המקרה. יש לראות מהן יכולותיו הכלכליות, מהו היקף החובות וגם מהות החובות – למשל ישנו הבדל בין חוב מזונות לבין חוב לבנקים, על חוב מזונות לא חל הפטר (למעט נסיבות חריגות).

לכל הליך יש את התנאים והדרישות שלו, וגם את המגבלות של החייב. למשל הליך איחוד תיקים ללא פשיטת רגל אינו יכול להתבצע על כל סכום. איחוד תיקים כולל פרק זמן מוגבל לסגירת החוב והוא תלוי גם בגודל החוב.

איחוד תיקים או חדלות פירעון

צו תשלום באיחוד תיקים

אם הוחלט על איחוד תיקים ללא פשיטת רגל, נקבע לחייב צו תשלומים חודשי שעליו לעמוד בו:

שנתיים – אם סכום החוב אינו עולה על 20,000 ש"ח.

3 שנים – אם סכום החוב עולה על 20,000 ש"ח ואינו עולה על 100,000 ש"ח.

4 שנים – אם סכום החוב עולה על 100,000 ש“ח.

נשאלת כאן השאלה האם החייב אכן יכול לעמוד בצו התשלומים שיקבע. במידה ואינו יכול לעמוד בו, ההליך אינו מתאים עבורו ויש לחפש כלים משפטיים אחרים לצורך סגירת החוב.

איסור יציאה מהארץ

איסור יציאה מהארץ הוא אחת הסנקציות כנגד חייבים. זהו אינו עונש, אלא פעולה שמטרתה למנוע את בריחת החייב והתחמקותו מתשלום החוב. אם יש לכם חובות, יתכן שהנושים פנו להוצאה לפועל או לבית המשפט על מנת להוציא צו איסור יציאה מן הארץ. קחו בחשבון שיתכן שהוצא נגדכם צו שכזה ואינכם מודעים לכך ! הדיון אינו דורש את נוכחות החייב ובמידה והתקבלה ההחלטה היא נכנסת לתוקף ללא אזהרה מוקדמת.

ישנן דרכים לבטל איסור יציאה מן הארץ, גם כאשר אתם נמצאים בהליך חדלות פירעון. לצורך כך תצטרכו להגיש בקשה באמצעות עורך דין להסדרי חובות. על מנת להסיר את המגבלה יש צורך בעמידה בתנאים מסוימים הכוללים גם ערבים ותשלום ההוצאות על ידי צד שלישי (כמו המעסיק לדוגמה). אין מדובר בהסרה גורפת, זה מתבצע רק כאשר יסתיים תיק החוב, אלא אך ורק אישור לנסיעה ספציפית שבית המשפט השתכנע בחשיבותה וקיבל את הערבונות הנדרשים.

איסור יציאה הארץ

עורך דין להסדרי חובות

עורך דין חובות מביא לכם לא רק את הידע המשפטי המקצועי והבקיאות בפרוצדורות של סגירת תיק הוצאה לפועל, ביטול איסור יציאה מהארץ או ניהול משא ומתן על צו תשלום באיחוד תיקים. עורך דין גם יכול להציע לכם פתרונות שלא חשבתם עליהם. אולי בגלל חוסר המודעות לאפשרויות השונות, או בגלל שלחץ החובות אינו מאפשר לכם להתרכז בפתרון.

עורך דין להסדרי חובות

הוראות הגעה למשרדינו בגוגל מפות

איחוד תיקים או חדלות פירעון
"עורך

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

5/5
יצירת קשר
לינוי טל
לינוי טל
30/07/2023
עורך דין מקצועי, בעל ידע עצום, מגיב במהירות, סובלני, טוב לב, אמין, חותר להצלחה, לא תצטערו אם תקחו את שירותיו!!
א.
א.
23/07/2023
עופר מצליח עורך דין מקצועי,אמין,סובלני,חושב מחוץ לקופסה. זמין אליך כל היום. ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדיוק מה שהייתי צריך. יש לו ידע רב בנושאים בהם הוא מייצג,לרבות לשון הרע. הוצאה לפועל ועוד. אני חייב לו המון תודה.
טליה בר
טליה בר
03/07/2023
התקשרתי לעו"ד עופר מצליח לקבל יעוץ ראשוני בטלפון והתרשמתי מאוד מהגישה, מהידע והמקצועיות. הבין מהר מאוד את הבעיה ונתן פתרונות מצוינים, ברורים ופרקטיים. תודה רבה עו"ד עופר על היחס, הסבלנות והאכפתיות בעת צרה. לא נעים להגיע לסיטואציות כאלה בחיים, אבל לפעמים אין ברירה ומזל שיש את עו"ד עופר שם. תודה רבה, הלוואי שלא אזדקק יותר לשירותך, אבל במידה וכן, אני יודעת שיש לאן לפנות.
יוסי בנישו
יוסי בנישו
25/06/2023
עופר אדם מאד נחמד ואמין מדבר בגובה העיניים מקצועי ביותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לי אישית עזר מאד בהליך קבלת ההפטר ממליץ מאד
yogev H
yogev H
17/05/2023
אלוף! שירות ומענה עשר מעשר, טיפל לי בתיק לא פשוט בחודש אחד סגר את הכל על המינימום האפשרי. בקיצור מקצוען.
Bar Cohen
Bar Cohen
10/04/2023
עורך דין מצויין מלווה ועוזר בדרכי נועם, מרגיע ומסייע!! בעל סבלנות והסברה ברמה גבוה, יחס אדיב ואישי. הגעתי אליו במקרה, ללא היכרות מוקדמת/ קריאת ביקורות ואני מברכת על כך שהתייעצתי איתו! ללא ספק לקחת את שירותיו, אין הרבה עו״ד כאלו!! תודה רבה על הכל, בכל שירות שאזדקק אפנה אליך שוב!
Lat Vinayb
Lat Vinayb
29/03/2023
התקשרתי לעופר בעקבות הביקורות כאן, היה מאוד סבלני בטלפון ענה על כל השאלות, הזמין אותי לשיחת ייעוץ בחינם. בשיחת הייעוץ ענה על שאלותיי ביושר אדיבות וסבלנות רבה. פרס לפניי כמה אפשרויות פעולה , חדלון פרעון , הסדר נושים ואפילו להמשיך לקיים את העסק תוך כדי .מוכרח לומר שלא ציפיתי יחס ושירות כזה אדיב ללא כל תמורה. נתן לי מחירים הגונים על כל אפשרות שאבחר בהמשך. מקווה להיחלץ מן המצב ושלא איזדקק לשירותיו , אך אם כן אין ספק שאבחר בעופר ללא כל מחשבה שנייה. ממליץ בחום לפנות לעופר. י.ט
בר אדדי
בר אדדי
24/02/2023
ממליצה בחום על עורך הדין עופר מצליח. עורך דין מקצועי, אמין, ישר והגון! קידם במהירות את פנייתנו, נתן לנו מידע והכוונה, היה זמין לנו ונתן לנו שירות מצויין.
Sophia Razon
Sophia Razon
08/02/2023
עופר נחמד, קשוב, מקצועי... הוא נתן לי הסברים ברורים על הכל, עם הרצון האמיתי לעזור לפני הכל.
הוד מורריו
הוד מורריו
02/01/2023
אלוף מטפל בדברים בזמן דואג ומביא את התוצאות הטובות ביותר לא סתם השם משפחה שלו זה מצליח מודה לו על השירות 🙏

מאמרים

יצירת קשר
נקלעתם לחובות?
הסדרי חוב על בסיס תוצאה בלבד
תשלום רק לאחר הסדר החוב!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
1
אני כאן לרשותך..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?