עורך דין לחובות

כאשר אתם פונים אל עורך דין לחובות, אתם מצפים לשירות מקצועי אשר יסייע לכם לצאת מהחובות. כלומר לבנות אסטרטגיה, לנהל משא ומתן ולהגיע להסדרים המבוססים על הכלים העומדים לרשותכם בחוק. שאף אחד לא ישלה את אתכם שזה הולך להיות קל, ובטח שלא יבטיחו לכם מחיקת חובות 24 שעות. אך מנגד, אל תתייאשו! עורך דין לענייני כספים יודע כיצד לסייע לכם לצאת מהחובות, בתכנית מסודרת תוך כדי שימוש בתכנית בהתאמה אישית.

עורך דין חובות בהוצאה לפועל

במקרים רבים חובות בסופו של דבר הופכים לתיקים בהוצאה לפועל. אם אתם חייבים למישהו כסף, ויש בידו פסק דין הקובע זאת או שטר מחייב אחר, הוא יכול לפתוח בהליכי גבייה באמצעות ההוצאות לפועל.

ההוצאה לפועל היא הגוף הממונה על גביית חובות. גוף זה פועל על פי חוקים ונהלים המעניקים זכויות גם לזוכים, וגם לחייבים. עורך דין חובות בהוצאה לפועל הוא עורך דין המנוסה בכל הליכי ההוצאה לפועל, ויודע תמיד כיצד לפעול. הוא יודע איזו בקשה יש להגיש בכל סיטואציה, וכיצד לשמור על האינטרס של החייב.

עורך דין לחובות בהוצאה לפועל יכול לסייע בהליכים שונים כמו איחוד תיקים, הליך חדלות פירעון, הגשת בקשה לביטול עיקול, ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ ועוד פעולות מסוגים שונים מול הנושים ומול ההוצאה לפועל.

עורך דין חובות בהוצאה לפועל

הנקודה המרכזית בעבודתו של עורך דין לענייני חובות היא לבחון את מצבו הכלכלי של החייב ולנתח את החובות. בהתאם לכך הוא ימליץ על הפתרון אשר עשוי להתאים עבור החייב. וכמובן יסייע בהגשת הבקשות וניהול ההליך.

חייבים רבים חולמים על מחיקת חובות בהוצאה לפועל, דבר אשר יכול להתבצע באמצעות הליך חדלות פירעון. אך אין מדובר בפתרון קסמים, ואין למהר להגיש בקשה לפתיחת הליכי חדלות פירעון. יש לקחת בחשבון את נסיבות היווצרות החובות ואת אופי החובות. למשל אם מדובר בחוב מזונות, או חובות בגין ענישה, העניין יותר בעייתי מכיוון שבמצב רגיל לא נותנים הפטר חובות על חובות מסוג זה.

הליך חדלות הוא פתרון אפשרי בחלק מהמקרים, אך יש לנתח כל מקרה לגופו בעזרת עורך דין לחובות. ישנה גם אפשרות להגיע להסדר ישירות מול הנושים, ולהימנע מהליך חדלות הפירעון. יתכן כי הנושים אפילו יסכימו למחיקת חובות מסוימת, אבל בתנאי שהם מקבלים משהו בתמורה. כך שגם פתרון זה אינו מתאים לכל מקרה.

מה עוד ניתן לעשות על מנת לצאת מחובות?

כפי שכבר אמרנו, הכל תלוי בנסיבות. אבל ישנן שתי אפשרויות שיכולות להתאים לחלק מהמקרים של לחובות קטנים או בינוניים.

פריסת החוב לתשלומים – זהו הפתרון הבסיסי המסייע להתמודד עם חוב. נניח וקיבלתם דרישה לתשלום של 36 אלף שקל תוך 30 יום, במקרה זה עורך דין חובות בהוצאה לפועל יכול לסייע לכם להגיש בקשה לפריסת החוב לתשלומים. כך תוכלו לקבל הסדר שיאפשר לכם לשלם את החוב בסדרת תשלומים חודשיים שאתם יכולים לעמוד בהם.

איחוד תיקים – מקרים אחרים יכולים להיות יותר מסובכים. אולי יש לכם חוב של 10,000 שקל לעירייה, לצד חוב של 50 אלף לבנק ו 9000 שקל לחברת החשמל. במקרה שכזה, גם אם יקבע לכם צו תשלומים חודשי בכל אחד מהתיקים, עדיין סביר להניח כי זו תהיה הוצאה חודשית גדולה מידי. לכן קיים הליך של איחוד תיקים, בו כל החובות יתנהלו כחוב אחד, ויקבע צו תשלומים אחד. אבל גם פתרון זה אינו מתאים לכולם.

עורך דין חובות בהוצאה לפועל

עורך דין לחובות

כיצד תבחרו עורך דין לחובות?

עורך דין חובות בהוצאה לפועל נותן לכם הרבה יותר מסיוע משפטי. אמנם זה לא באופן רשמי, אך בפועל זוהי ממש עזרה נפשית. הסתבכות בחובות היא מעמסה נפשית קשה מאוד, ויש ערך רב לעורך דין המעניק לכם ביטחון. אתם חייבים עורך דין שאתם מרגישים בנוח איתו, ויודעים שניתן לסמוך עליו.

כמובן שעליכם לבדוק את ניסיונו המקצועי בתחום הכספים ודיני הוצאה לפועל. אך חשוב שתשימו מקום לתחושת הבטן. אתם צריכים עורך דין שיש לו זמן ומעניק לכם את מלוא תשומת הלב. עו“ד הוצאה לפועל עם זמינות מיידית כאשר צריך עזרה.

עורך דין חובות בהוצאה לפועל עופר מצליח עומד לשירותכם בכל סוגי הסדרי החובות. למשרדינו ניסיון רב בהסדרי חובות בהתאמה אישית. אנו יכולים לטפל בכל גודל של חוב, ומול כל גוף כולל גופים גדולים וחזקים כמו במקרה של הסדרי חובות לבנקים.

אנו מעניקים לכל לקוח ייעוץ אישי המבוסס על נסיבות המקרה, ובונים עבורו את האסטרטגיה הטובה ביותר לצורך יציאה מהחוב. עד היום הענקנו סיוע לאלפי חייבים, וטיפלנו במאות תיקי חדלות פירעון בהוצאה לפועל, וגם חדלות פירעון לחובות בסכום גבוה.

עו"ד חובות עופר מצליח – בגוגל מפות תוכלו למצוא הוראות הגעה למשרדינו

עורך דין לחובות
"עורך

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

5/5
יצירת קשר
לינוי טל
לינוי טל
30/07/2023
עורך דין מקצועי, בעל ידע עצום, מגיב במהירות, סובלני, טוב לב, אמין, חותר להצלחה, לא תצטערו אם תקחו את שירותיו!!
א.
א.
23/07/2023
עופר מצליח עורך דין מקצועי,אמין,סובלני,חושב מחוץ לקופסה. זמין אליך כל היום. ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדיוק מה שהייתי צריך. יש לו ידע רב בנושאים בהם הוא מייצג,לרבות לשון הרע. הוצאה לפועל ועוד. אני חייב לו המון תודה.
טליה בר
טליה בר
03/07/2023
התקשרתי לעו"ד עופר מצליח לקבל יעוץ ראשוני בטלפון והתרשמתי מאוד מהגישה, מהידע והמקצועיות. הבין מהר מאוד את הבעיה ונתן פתרונות מצוינים, ברורים ופרקטיים. תודה רבה עו"ד עופר על היחס, הסבלנות והאכפתיות בעת צרה. לא נעים להגיע לסיטואציות כאלה בחיים, אבל לפעמים אין ברירה ומזל שיש את עו"ד עופר שם. תודה רבה, הלוואי שלא אזדקק יותר לשירותך, אבל במידה וכן, אני יודעת שיש לאן לפנות.
יוסי בנישו
יוסי בנישו
25/06/2023
עופר אדם מאד נחמד ואמין מדבר בגובה העיניים מקצועי ביותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לי אישית עזר מאד בהליך קבלת ההפטר ממליץ מאד
yogev H
yogev H
17/05/2023
אלוף! שירות ומענה עשר מעשר, טיפל לי בתיק לא פשוט בחודש אחד סגר את הכל על המינימום האפשרי. בקיצור מקצוען.
Bar Cohen
Bar Cohen
10/04/2023
עורך דין מצויין מלווה ועוזר בדרכי נועם, מרגיע ומסייע!! בעל סבלנות והסברה ברמה גבוה, יחס אדיב ואישי. הגעתי אליו במקרה, ללא היכרות מוקדמת/ קריאת ביקורות ואני מברכת על כך שהתייעצתי איתו! ללא ספק לקחת את שירותיו, אין הרבה עו״ד כאלו!! תודה רבה על הכל, בכל שירות שאזדקק אפנה אליך שוב!
Lat Vinayb
Lat Vinayb
29/03/2023
התקשרתי לעופר בעקבות הביקורות כאן, היה מאוד סבלני בטלפון ענה על כל השאלות, הזמין אותי לשיחת ייעוץ בחינם. בשיחת הייעוץ ענה על שאלותיי ביושר אדיבות וסבלנות רבה. פרס לפניי כמה אפשרויות פעולה , חדלון פרעון , הסדר נושים ואפילו להמשיך לקיים את העסק תוך כדי .מוכרח לומר שלא ציפיתי יחס ושירות כזה אדיב ללא כל תמורה. נתן לי מחירים הגונים על כל אפשרות שאבחר בהמשך. מקווה להיחלץ מן המצב ושלא איזדקק לשירותיו , אך אם כן אין ספק שאבחר בעופר ללא כל מחשבה שנייה. ממליץ בחום לפנות לעופר. י.ט
בר אדדי
בר אדדי
24/02/2023
ממליצה בחום על עורך הדין עופר מצליח. עורך דין מקצועי, אמין, ישר והגון! קידם במהירות את פנייתנו, נתן לנו מידע והכוונה, היה זמין לנו ונתן לנו שירות מצויין.
Sophia Razon
Sophia Razon
08/02/2023
עופר נחמד, קשוב, מקצועי... הוא נתן לי הסברים ברורים על הכל, עם הרצון האמיתי לעזור לפני הכל.
הוד מורריו
הוד מורריו
02/01/2023
אלוף מטפל בדברים בזמן דואג ומביא את התוצאות הטובות ביותר לא סתם השם משפחה שלו זה מצליח מודה לו על השירות 🙏

מאמרים

יצירת קשר
נקלעתם לחובות?
הסדרי חוב על בסיס תוצאה בלבד
תשלום רק לאחר הסדר החוב!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
1
אני כאן לרשותך..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?