משרד עורכי דין לייצוג חייבים בתל אביב ובמרכז

משרד עורכי דין לייצוג חייבים בתל אביב ובמרכז מסייע לאנשים רבים להתמודד עם חובות. ההתמודדות עם חובות היא אינה דבר קל. עורכי הדין כמובן מתעסקים בהיבט המשפטי של החובות, ומספקים לחייב כלים משפטיים שונים לצורך התמודדות עם החובות והסדרתם. אך איננו יכולים להיות אדישים לקושי הנפשי הכרוך בחובות. כאשר אנשים מקבלים מכתבים מעורכי דין ובהם דרישות להסדרת החוב, כאשר נפתחים תיקי הוצאה לפועל ומתבצעים עיקולים, הגבלות על חשבון הבנק ועוד – כל אלו משתקים את החיים והופכים אותם לקשים מאוד. הדבר גובה מחיר אישי לא רק מהחייב, אלא מכל משפחתו. במקרים רבים קשה לראות את האור והחייבים מוצאים את עצמם אובדי עצות.

כאשר פונים אל משרד עורכי דין לייצוג חייבים בתל אביב ובמרכז, מייד עורך דין חובות נכנס לתמונה. עורך הדין מביא איתו לא רק ידע משפטי, אלא גם נקודת מבט חיצונית המאפשרת לו לראות את הפתרונות שאינכם רואים, ואולי אינם מודעים לקיומם. הדבר הראשון שעורך הדין בוחן הוא את היקף החובות ומהותם, וזאת לצד יכולותיכם הכלכליות. וכך הוא מסייע לכם למצוא את הדרך לצאת מהחובות.

הכלים המשפטיים הם רבים וכל מקרה דורש פתרון אישי. ישנן אפשרויות שונות בהן ניתן להשתמש לצורך התמודדות עם החובות, להלן כמה דוגמאות:

הסדר מול נושים – במקרים רבים ניתן ליזום פניה אל הנושים, כמו למשל הבנקים, לצורך הגעה להסדר חובות התואם ליכולות הכלכליות של החייב. גם כאשר מדובר בבנקים ניתן להגיע איתם להסדרים אשר ימנעו שימוש בהליכי הוצאה לפועל או תביעות משפטיות.

הליכי חדלות פירעון ליחיד – זוהי אינה האפשרות הראשונה שנבחר בה, אך במקרים מסוימים הדרך לצאת מהחובות היא באמצעות הליך חדלות פירעון.

איחוד תיקים – פתרון אשר יכול להתאים לחייבים שנגדם עומדים תיקי הוצאה לפועל .במקרים אלו החייב מוצא את עצמו מתמודד עם צווי תשלומים שונים בו זמנית, ולכן אינו יכול לעמוד בהם. הגשת בקשה לאיחוד תיקים באמצעות עורך דין הוצאה לפועל יכולה לשנות את התמונה.

הפחתת חובות בהוצאה לפועל – לחוב עצמו מתווספות ריביות פיגורים המנפחות את החוב. ישנן נסיבות בהן ניתן לפנות אל ההוצאה לפועל ולהגיש בקשה להפחתת חובות.

הוצאה לפועל סגירת חובות

הוצאה לפועל סגירת חובות

ישנן דרכים שונות להגיע להסדרים ולסגור את החובות מול ההוצאה לפועל, אך תמיד חשוב להיעזר ב עורך דין לסגירת חובות אשר יודע להתנהל מול ההוצאה לפועל.

כבר הזכרנו את האפשרויות של איחוד תיקים ואת הליכי חדלות פירעון. אך לא לצד אלו, אותם ניתן להגדיר כפתרונות אסטרטגיים, יתכן כי צריך גם להתמודד באופן נקודתי עם הגבלות שונות המוטלות על ידי ההוצאה לפועל בניסיון. למשל ההוצאה לפועל עשויה להשתמש בסנקציות כמו הגבלות על רישיון הנהיגה, הטלת צו איסור יציאה מהארץ, עיקול חשבון בנק ועוד. עורך הדין יכול לסייע לכם להתמודד עם הסנקציות הללו, במקרים רבים ישנן נסיבות המאפשרות לדרוש את הסרתן.

וכאשר אנו מדברים על הוצאה לפועל סגירת חובות, עלינו לזכור שישנם גם מקרים בהן התיקים בהוצאה לפועל אינם מוצדקים. למשל לפעמים ישנן נסיבות בהן ניתן להגיש התנגדות לביצוע שטר (למשל במקרה של כישלון תמורה). או למשל טענת פרעתי כאשר נפתח נגדכם תיק ויש לכם הוכחות כי החוב כבר שולם.

הליכי חדלות פירעון ליחיד

הליכי חדלות פירעון ליחיד

ישנם מקרים בהם המוצא היחידי הוא באמצעות הליכי חדלות פירעון. אם סך ההכנסות והנכסים שלכם אינם מאפשרים לשלם את החובות, יתכן שזהו הפתרון עבורכם. אך חשוב לפנות לעורך דין חדלות פירעון על מנת להבין את ההליך לעומקו ואת כל המשמעויות שלו בטרם פותחים בהליך.

על פי חוק חדלות פירעון החדש ניתן לפתוח ב הליכי חדלות פירעון ליחיד ישירות מול ההוצאה לפועל, כאשר מדובר בחובות קטנים – חובות בסכום נמוך מ 153,152.17 ש“ח.

על מנת להגיש את הבקשה יש לעמוד בתנאים המקדימים:

  1. החייב נמצא במצב של חדלות פירעון, או שקבלת התו תמנע ממנו להגיע למצב זה.
  2. סכום חובותיו עולה על 51,050.72 ש“ח ונמוך מ 153,152.17 ש“ח (הסכומים מתעדכנים מידי שנה, סכומים אלו נכונים לשנת 2022). במקרים מיוחדים יתקבלו בקשות גם בסכום נמוך.
  3. לחייב זיקה לישראל על פי אחד התנאים הבאים:
  • מרכז חייב בעת הגשת הבקשה הוא בישראל.
  • מרכז חייב בחצי השנה שקדמה להגשת הבקשה היה בישראל.
  • עסקיו בישראל.
  • יש לו נכסים בישראל.

הגשת הבקשה כרוכה בתשלום אגרה בסך 900 ש“ח.

מומלץ לפנות לעורך דין חדלות פירעון על מנת לקבל הנחיות מלאות לגבי אופן הגשת הבקשה ולקבלת הסבר על ההליך והשלכותיו.

משרד עורכי דין לייצוג חייבים בתל אביב ובמרכז

אם אתם מתמודדים עם חובות, פנו אל משרד עורכי דין לייצוג חייבים בתל אביב ובמרכז. לכל אדם רמת הכנסה שונה, נכסים שונים וצרכים שונים. גם החובות יכולים להיות שונים במהותם. ישנם חובות שאינם ברי הפטר, ולכן הליך חדלות פירעון הוא לא בהכרח הפתרון האידאלי עבור כל אדם. עורך דין יבדוק את נסיבות המקרה וימליץ לכם על אסטרטגיית הפעולה שתוציא אתכם מהחובות.

משרדינו נמתא ברחוב הארבעה 28 ת"א מגדל צפוני קומה 5 – הוראות הגעה בגוגל

משרד עורכי דין לייצוג חייבים בתל אביב ובמרכז

משרד עורכי דין לייצוג חייבים בתל אביב ובמרכז

הליכי חדלות פירעון ליחיד

הוצאה לפועל סגירת חובות

הוצאה לפועל סגירת חובות
"עורך

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

5/5
יצירת קשר
לינוי טל
לינוי טל
30/07/2023
עורך דין מקצועי, בעל ידע עצום, מגיב במהירות, סובלני, טוב לב, אמין, חותר להצלחה, לא תצטערו אם תקחו את שירותיו!!
א.
א.
23/07/2023
עופר מצליח עורך דין מקצועי,אמין,סובלני,חושב מחוץ לקופסה. זמין אליך כל היום. ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדיוק מה שהייתי צריך. יש לו ידע רב בנושאים בהם הוא מייצג,לרבות לשון הרע. הוצאה לפועל ועוד. אני חייב לו המון תודה.
טליה בר
טליה בר
03/07/2023
התקשרתי לעו"ד עופר מצליח לקבל יעוץ ראשוני בטלפון והתרשמתי מאוד מהגישה, מהידע והמקצועיות. הבין מהר מאוד את הבעיה ונתן פתרונות מצוינים, ברורים ופרקטיים. תודה רבה עו"ד עופר על היחס, הסבלנות והאכפתיות בעת צרה. לא נעים להגיע לסיטואציות כאלה בחיים, אבל לפעמים אין ברירה ומזל שיש את עו"ד עופר שם. תודה רבה, הלוואי שלא אזדקק יותר לשירותך, אבל במידה וכן, אני יודעת שיש לאן לפנות.
יוסי בנישו
יוסי בנישו
25/06/2023
עופר אדם מאד נחמד ואמין מדבר בגובה העיניים מקצועי ביותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לי אישית עזר מאד בהליך קבלת ההפטר ממליץ מאד
yogev H
yogev H
17/05/2023
אלוף! שירות ומענה עשר מעשר, טיפל לי בתיק לא פשוט בחודש אחד סגר את הכל על המינימום האפשרי. בקיצור מקצוען.
Bar Cohen
Bar Cohen
10/04/2023
עורך דין מצויין מלווה ועוזר בדרכי נועם, מרגיע ומסייע!! בעל סבלנות והסברה ברמה גבוה, יחס אדיב ואישי. הגעתי אליו במקרה, ללא היכרות מוקדמת/ קריאת ביקורות ואני מברכת על כך שהתייעצתי איתו! ללא ספק לקחת את שירותיו, אין הרבה עו״ד כאלו!! תודה רבה על הכל, בכל שירות שאזדקק אפנה אליך שוב!
Lat Vinayb
Lat Vinayb
29/03/2023
התקשרתי לעופר בעקבות הביקורות כאן, היה מאוד סבלני בטלפון ענה על כל השאלות, הזמין אותי לשיחת ייעוץ בחינם. בשיחת הייעוץ ענה על שאלותיי ביושר אדיבות וסבלנות רבה. פרס לפניי כמה אפשרויות פעולה , חדלון פרעון , הסדר נושים ואפילו להמשיך לקיים את העסק תוך כדי .מוכרח לומר שלא ציפיתי יחס ושירות כזה אדיב ללא כל תמורה. נתן לי מחירים הגונים על כל אפשרות שאבחר בהמשך. מקווה להיחלץ מן המצב ושלא איזדקק לשירותיו , אך אם כן אין ספק שאבחר בעופר ללא כל מחשבה שנייה. ממליץ בחום לפנות לעופר. י.ט
בר אדדי
בר אדדי
24/02/2023
ממליצה בחום על עורך הדין עופר מצליח. עורך דין מקצועי, אמין, ישר והגון! קידם במהירות את פנייתנו, נתן לנו מידע והכוונה, היה זמין לנו ונתן לנו שירות מצויין.
Sophia Razon
Sophia Razon
08/02/2023
עופר נחמד, קשוב, מקצועי... הוא נתן לי הסברים ברורים על הכל, עם הרצון האמיתי לעזור לפני הכל.
הוד מורריו
הוד מורריו
02/01/2023
אלוף מטפל בדברים בזמן דואג ומביא את התוצאות הטובות ביותר לא סתם השם משפחה שלו זה מצליח מודה לו על השירות 🙏

מאמרים

יצירת קשר
נקלעתם לחובות?
הסדרי חוב על בסיס תוצאה בלבד
תשלום רק לאחר הסדר החוב!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
1
אני כאן לרשותך..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?