עו"ד מחיקת חובות

אם הגעתם לכאן, זה סימן שחיפשתם עו“ד מחיקת חובות. אנו מבינים את הסיטואציה שאתם נמצאים, התמודדות עם חובות היא אינה דבר קל. אין זה מפתיע שרבים מחפשים בגוגל ’מחיקת חובות עורך דין‘, בניסיון למצוא תרופה לבעיה. בהקשר הזה יש לנו שני דברים להגיד לכם. הדבר הראשון הוא שניתן לצאת מהחובות, ויתכן כי יהיו אלמנטים של מחיקת החוב במסגרת הפתרון שיגובש. אך מנגד, איננו מתכוונים להשלות אתכם – מחיקת חובות היא אינה דבר מובן מאליו ומתבצעת רק בתנאים מסוימים. לכן במקום להגיד עורך דין למחיקת חובות בתל אביב, אנו מעדיפים להשתמש במושג עו“ד להסדרי חובות.

עוד מחיקת חובות

עו"ד מחיקת חובות

חובות, כדור שלג מתגלגל!

אף אחד אינו רוצה להיות בחובות, אך בנסיבות חיינו כולנו עלולים להגיע למצב של חובות. לעתים ישנן סטיגמות כי אנשים בחובות הם אנשים בעלי התנהלות כלכלית לא אחראית, אין דבר רחוק יותר מהאמת. חובות יכולים להיווצר בנסיבות שונות, ובחיים תמיד יש אלמנט של אי וודאות. אדם שנהנה מהכנסה כלכלית יציבה, בין רגע עשוי למצוא את עצמו מתמודד עם הכנסות בלתי צפויות או ירידה בהכנסה. ראינו זאת בקורונה, מכה שנפלה בפתאומיות על השוק והכתה באנשים רבים. אך גם ללא מגפות עולמיות, אנשים עלולים להיקלע לחובות.

חובות רבים הם חובות לבנקים, ואנו יכולים לספר לכם כי רבים מחפשים עו“ד מחיקת חובות לבנקים. הסיבה העיקרית הוא האשראי הגבוה שהבנק נותן לנו ומתפרש על פני שנים ארוכות. אנו מדברים בעיקר על הלוואות המשכנתה. כאשר הלוואה נפרשת על פני 15 או 20 שנה, איננו יכולים לחזות מראש את הסיטואציות שאיתן נתמודד. אנו מקווים כי לאורך השנים הכנסתכם תעלה, ויהיה לכם קל לסגור את המשכנתא. אך בפועל אף אחד לא יכול להתחייב על זה, ואתם עשויים למצוא את עצמכם מסתבכים עם חובות לבנקים.

חובות הם כדור שלג מתגלגל, ויש לכך מספר סיבות. אם אינכם יכולים לעמוד בתשלומים לבנק, יש להניח כי אתם מתמודדים גם עם קשיים בתשלומי חוב אחרים. למשל אלו יכולות להיות הוצאות הארנונה, שכר דירה, הוצאות עסקיות ועוד. וכך בקלות אתם עשויים להתמודד עם תיקי הוצאה לפועל, ריביות וקנסות.

ההתמודדות עם החובות אינה פשוטה, היא דורשת הצטמצמות והכנת תכנית פעולה, וגם ניהול משא ומתן מול הנושים על מנת להגיע להסדרים. וכמובן במקרים רבים יש להתנהל מול ההוצאה לפועל ולהתמודד עם סוגיות נלוות, כמו למשל ביטול עיקולים. מדובר במצב בעייתי ומורכב, וחשוב לעשות זאת בעזרתו של עורך דין הסדרי חובות.

מחיקת חובות עורך דין

מחיקת חובות עורך דין

לעתים אנו נתקלים בפרסומים שונים היוצרים אשליה כי ניתן לבצע מחיקת חובות תוך 24 שעות, וכל מיני הבטחות חסרות ביסוס. עורך דין למחיקת חובות בתל אביב יכול לסייע לכם להגיע להסדר, ויתכן כי תתבצע גם מחיקה של חובות. אבל שלא יספרו לכם סיפורים על חובות שנעלמים סתם כך.

קיימים שני מסלולי פעולה שבהם תיתכן מחיקת חובות. האפשרות הראשונה היא הליך חדלות פירעון, והאפשרות השנייה היא מחיקת חובות המתבצעת בהסכמתם של הנושים.

הסדרי נושים – כאשר אתם חייבים לאדם פרטי, גורם עסקי או גוף כלשהו כספים, הם צפויים לפתוח תיקי הוצאה לפועל ולנסות לגבות את הכספים המגיעים להם. אבל קיימת גם אפשרות אחרת, והיא לנסות להגיע להסדרים ישירות מול הנושים. איננו יכולים להגיד כי תמיד האפשרות הזו קיימת, כל מקרה הוא שונה ומיוחד. אך הרעיון הבסיסי הוא להציג בפני הנושים הסדר לסגירת החוב.

הנושים אינם מחפשים להעניק לכם נדבות, אך הם בהחלט עשויים למחוק חלקים מסוימים מהחוב במסגרת ההסדר. הסיבה לכך היא פשוטה, הם מבינים כי ההליכים המשפטיים עולים להם כסף ונמשכים זמן רב. ואם תפנו להליך חדלות פירעון, יעבור זמן רב עד שיקבלו את הכסף; וגם זאת באופן חלקי. לכן ישנו סיכוי שתוכלו לנהל איתם משא ומתן ותגיעו להסדר WIN-WIN. כמובן שכדאי לנהל את המשא ומתן בעזרתו של עו“ד מחיקת חובות.

חדלות פירעון – המסלול השני הוא הליך חדלות פירעון (פשיטת רגל). זהו הליך הנמשך כארבע שנים ובמהלכו יתבצע מימוש של הנכסים העומדים לרשותכם. בנוסף יקבע עבורכם צו תשלומים חודשי. ההליך הזה מנוהל על ידי נאמן חיצוני, והוא יאסוף את הכספים בקופת נשייה. בסוף ההליך, הכספים המצטברים בקופת הנשייה יחולקו בין הנושים. על יתרת החוב תקבלו הפטר חובות, שמשמעותו היא שלא ניתן לתבוע יותר את החובות.

הליך חדלות פירעון אינו אטרקטיבי כפי שהוא נשמע, מדובר בדבר הרבה יותר מורכב. חוק חדלות פירעון משתמש בכלים שונים על מנת למנוע ניצול לרעה של ההליך. במסגרת ההליך תתבצע חקירה מקיפה של היכולות הכלכליות שלכם, ואפילו נסיבות היווצרות החוב. אם תנסו להעלים נכסים, הדבר צפוי להסתיים בכתב אישום פלילי. זהו הליך שבדרך כלל מתייחסים אליו כמוצא אחרון.

בשום פנים ואופן איננו ממליצים להגיש בקשה לפשיטת רגל, ללא התייעצות ובחינה מדוקדקת של הנושא בעזרתו של עורך דין פשיטת רגל. ישנם מקרים בהם עורך הדין עשוי להמליץ על הליך זה, וישנם מקרים בהם הוא אינו מתאים עבורכם.

עורך דין למחיקת חובות בתל אביב

עורך דין למחיקת חובות בתל אביב

 

לפעמים קשה לעשות את שיחת הטלפון הראשונה כאשר אתם נמצאים בחובות. אולי אתם מתביישים, ואולי זה כי נראה לכם שאתם בשליטה. אך כדור השלג מתגלגל והמצב הופך להיות גרוע יותר מרגע לרגע. ולכן כדאי להקדים ולפנות לעזרה משפטית. עורך דין חובות יכול להסייע לכם להגיע להסדרים.

משרדנו מתעסק במגוון סוגיות הקשורות לחובות, הוצאה לפועל ועוד. בין אם זו בעיה של חובות לבנקים, עיקול משכורת או כל הליך אחר מול ההוצאה לפועל, הנושים, בתי המשפט והממונה על חדלות פירעון – אנו הכתובת לפנות אליה.

 

כתובת והוראות הגעה למשרדינו

 

"עורך

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

לינוי טל
לינוי טל
30/07/2023
עורך דין מקצועי, בעל ידע עצום, מגיב במהירות, סובלני, טוב לב, אמין, חותר להצלחה, לא תצטערו אם תקחו את שירותיו!!
א.
א.
23/07/2023
עופר מצליח עורך דין מקצועי,אמין,סובלני,חושב מחוץ לקופסה. זמין אליך כל היום. ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדיוק מה שהייתי צריך. יש לו ידע רב בנושאים בהם הוא מייצג,לרבות לשון הרע. הוצאה לפועל ועוד. אני חייב לו המון תודה.
טליה בר
טליה בר
03/07/2023
התקשרתי לעו"ד עופר מצליח לקבל יעוץ ראשוני בטלפון והתרשמתי מאוד מהגישה, מהידע והמקצועיות. הבין מהר מאוד את הבעיה ונתן פתרונות מצוינים, ברורים ופרקטיים. תודה רבה עו"ד עופר על היחס, הסבלנות והאכפתיות בעת צרה. לא נעים להגיע לסיטואציות כאלה בחיים, אבל לפעמים אין ברירה ומזל שיש את עו"ד עופר שם. תודה רבה, הלוואי שלא אזדקק יותר לשירותך, אבל במידה וכן, אני יודעת שיש לאן לפנות.
יוסי בנישו
יוסי בנישו
25/06/2023
עופר אדם מאד נחמד ואמין מדבר בגובה העיניים מקצועי ביותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לי אישית עזר מאד בהליך קבלת ההפטר ממליץ מאד
yogev H
yogev H
17/05/2023
אלוף! שירות ומענה עשר מעשר, טיפל לי בתיק לא פשוט בחודש אחד סגר את הכל על המינימום האפשרי. בקיצור מקצוען.
Bar Cohen
Bar Cohen
10/04/2023
עורך דין מצויין מלווה ועוזר בדרכי נועם, מרגיע ומסייע!! בעל סבלנות והסברה ברמה גבוה, יחס אדיב ואישי. הגעתי אליו במקרה, ללא היכרות מוקדמת/ קריאת ביקורות ואני מברכת על כך שהתייעצתי איתו! ללא ספק לקחת את שירותיו, אין הרבה עו״ד כאלו!! תודה רבה על הכל, בכל שירות שאזדקק אפנה אליך שוב!
Lat Vinayb
Lat Vinayb
29/03/2023
התקשרתי לעופר בעקבות הביקורות כאן, היה מאוד סבלני בטלפון ענה על כל השאלות, הזמין אותי לשיחת ייעוץ בחינם. בשיחת הייעוץ ענה על שאלותיי ביושר אדיבות וסבלנות רבה. פרס לפניי כמה אפשרויות פעולה , חדלון פרעון , הסדר נושים ואפילו להמשיך לקיים את העסק תוך כדי .מוכרח לומר שלא ציפיתי יחס ושירות כזה אדיב ללא כל תמורה. נתן לי מחירים הגונים על כל אפשרות שאבחר בהמשך. מקווה להיחלץ מן המצב ושלא איזדקק לשירותיו , אך אם כן אין ספק שאבחר בעופר ללא כל מחשבה שנייה. ממליץ בחום לפנות לעופר. י.ט
בר אדדי
בר אדדי
24/02/2023
ממליצה בחום על עורך הדין עופר מצליח. עורך דין מקצועי, אמין, ישר והגון! קידם במהירות את פנייתנו, נתן לנו מידע והכוונה, היה זמין לנו ונתן לנו שירות מצויין.
Sophia Razon
Sophia Razon
08/02/2023
עופר נחמד, קשוב, מקצועי... הוא נתן לי הסברים ברורים על הכל, עם הרצון האמיתי לעזור לפני הכל.
הוד מורריו
הוד מורריו
02/01/2023
אלוף מטפל בדברים בזמן דואג ומביא את התוצאות הטובות ביותר לא סתם השם משפחה שלו זה מצליח מודה לו על השירות 🙏
אל תתייאשו! יש פתרון לחובות!
הצלחנו למחוק חובות למאות לקוחות מרוצים.
הסדר חובות יעיל - תשלום רק לאחר הצלחה!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה

מאמרים

עורך דין למחיקת חובות בתל אביב
יצירת קשר
אל תתייאשו! יש פתרון לחובות!
הצלחנו למחוק חובות למאות לקוחות מרוצים.
הסדר חובות יעיל - תשלום רק לאחר הצלחה!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
עו"ד עופר מצליח
אל תתייאשו! יש פתרון לחובות!
הצלחנו למחוק חובות למאות לקוחות מרוצים.
הסדר חובות יעיל - תשלום רק לאחר הצלחה!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
אני כאן לרשותך..
Scan the code
היי,
שמי עופר מצליח,
יש לי ניסיון מוכח בייצוג לקוחות במצבים מורכבים של חובות, עיקולים וחדלות פירעון.
אני כאן כדי להקשיב לך ולעזור לך למצוא את הדרך הנכונה עבורך.