עיקול חשבון בנק הוצאה לפועל

עיקול חשבון בנק הוצאה לפועל הוא נושא מורכב. כאשר אדם נמצא בחובות, ולא מגיעים להסדר חוב, הנושים רוצים להשיב את כספם ולכן פותחים בהליכי הוצאה לפועל כנגד החייב. הליכים שמטרתם להפעיל עליו לחץ ולאלץ אותו לשלם את החוב. נעשה באמצעות הטלת עיקולים, צו איסור יציאה מהארץ ועוד. אך בפועל הם לפעמים דווקא מקשים עליו יותר. זה  

ההוצאה לפועל היא גוף ממשלתי שמטרתו היא לאכוף החלטות שיפוטיות, חיובים כספיים וגביית חובות. השם הרשמי של ההוצאה לפועל הוא רשות האכיפה והגבייה. לרשות זו כלים שונים על מנת להפעיל לחץ על החיב ולגרום לו לשלם את החוב. אחד הכלים העומדים לרשות ההוצאה לפועל הוא עיקול חשבון הבנק של החייב. 

לא קל להתמודד עם חובות. זהו לא רק עניין משפטי, זהו גם קושי נפשי לחייב ובני משפחתו. אך חשוב להיות מעשיים ולחפש את הפתרונות הנכונים ולא לשקוע לייאוש. במאמר זה נדבר על 4 האפשרויות שעומדות בפניכם במקרה והוטל עליכם עיקול. בעצם אנו מדברים על כיצד לבצע ביטול עיקול חשבון בנק. 

עיקול חשבון בנק הוצאה לפועל
עיקול חשבון בנק הוצאה לפועל

עיקול חשבון בנק הוצאה לפועל – כיצד הוא מתבצע ?

לא רק רשות אכיפה והגבייה יכולה ליזום עיקול חשבון בנק, גם גופים אחרים כמו המוסד לביטוח לאומי, רשויות המע“מ, מס הכנסה, רשויות מוניציפליות וכו‘. כאשר מוטל העיקול נשלחת לחייב הודעה בכתב המודיעה על העיקול והדרישה לפרוע את חובותיו לצורך הסרת העיקול. אם קיבלתם מכתב שכזה, מומלץ לפנות מייד לעורך דין הוצאה לפועל על מנת לבחון את אפשרויות הפעולה. 

נקודה נוספת וחשובה מאוד היא שהעיקול אינו מקפיא כניסת כספים לחשבון. תוקפו של העיקול הוא ל 3 חודשים. כל סכום שיופקד לחשבון במהלך תקופה זו נחשב למעוקל לצורך פירעון החוב. למשל כאשר תופקד המשכורת שלכם, לא תוכלו להשתמש בה – היא מעוקלת. 

אין ספק שעיקול חשבון בנק הוא סנקציה קשה ומגבילה. אנו מניחים שאינכם משלמים את החוב בגלל קושי כלכלי, ולא מתוך בחירה. אך בפועל סנקציה זו יכולה לפגוע מאוד ביכולת שלכם לנהל חיים כלכליים תקינים. 

ביטול עיקול חשבון בנק
ביטול עיקול חשבון בנק

ביטול עיקול חשבון בנק

במקרה והוטל עליכם עיקול של חשבון הבנק, יש 4 אפשרויו תפעולה. אך לפני הכל כדאי לפנות ל עורך דין הוצאה לפועל על מנת לבחון את הדרך האפשרית והמומלצת עבור המקרה האישי שלכם. 

1. תשלום החוב באופן מיידי

על זה בדיוק אומרים יש רצוי ויש מצוי. אם תשלמו את החוב באופן מיידי, העיקול יוסר, ואפילו לא תזדקקו למשרד עורכי דין. אך בואו נהיה ריאליים, אם יכולתם לשלב את החוב, מראש לא הייתם מגיעים למצב הזה. 

2. הסדר חוב מול הנושים

עוד אפשרות ל ביטול עיקול חשבון בנק היא באמצעות הסדר חוב מול הנושים. אם הגעתם למצב שבו כבר הוטל עיקול, יש להתנהל מול עורכי הדין של הנושה. המטרה היא להגיעע לצורה מוסכמת להסדרת החוב. אם הגעתם להסדר, על הצד הזוכה להגיש ברשה לביטול הליכים בהוצאה לפועל. 

3. הסדר חוב מול רשויות ההוצאה לפועל

הסדר חוב
הסדר חוב

 

האפשרות השלישית ל ביטול עיקול חשבון בנק הוצאה לפועל היא באמצעות פריסת החוב לתשלומים חודשיים שבהם אתם יכולים לעמוד. במקרה שכזה תתבצע חקירת כולות ויקבע לכם צו תשלומים שעליכם לעמוד בו. 

4. בקשה לביטול עיקול חשבון בנק

האפשרות הרביעית היא הגשת בקשה לביטול עיקול חשבון בנק (הגשת התנגדות). זהו אינו הליך שמגישים סתם כך. למשל משתמשים בהליך זה כאשר אתם מתכחשים לחוב, או שהחוב שולם בעבר ולפיכך העיקול אינו מוצדק. כובן שלצורך כך יש להציג את המסמכים הרלוונטיים .במקרה שכזה מומלץ לפנות ל עורך דין הוצאה לפועל. 

עורך דין הוצאה לפועל 

אין ספק שהטלת עיקול חשבון בנק היא סנקציה קשה עבור החייב. עיקולים יכולים לפגוע בכם בצורות שונות, וגם לפגוע ביכולת שלכם להתפרנס על מנת לסגור את החוב. מסיבה זו מומלץ לפנות ל עורך דין המתמחה בתחום ההוצאה לפועל, על מנת לבחון את האפשרות של הסדרת החוב מול הנושים או פריסת החוב לתשלומים בהוצאה לפועל והליך איחוד תיקים. יתכן גם כי הליך חדלות פירעון הוא ההליך המתאים עבורכם.

כמו כן, במידה ואתם מתכחשים לחוב, תזדקקו לעזרה משפטית. באמצעות עורך דין לענייני הוצאה לפועל תוכלו להגיש בקשה לביטול עיקול חשבון בנק. עורך הדין יסייע לכם להתנהל בצורה הנכונה והיעילה ולהגיע בסופו של דבר לביטול העיקול ו/או הסדר חובות המשרת אתכם. 

עורך דין עופר מצליח: מומחה בעיקול חשבון בנק

רקע מקצועי

עורך דין עופר מצליח הוא אחד מהמשפטנים המובילים בארץ בתחום ההוצאה לפועל ועיקול חשבון בנק. עם ניסיון של מעל 20 שנים בתחום, עורך דין מצליח ידוע במקצועיותו, במסירותו ללקוחותיו וביכולת למצוא פתרונות יצירתיים לכל מקרה.

תחום ההתמחות: עיקול חשבון בנק

עורך דין מצליח מתמחה בטיפול בעיקול חשבון בנק, אחד הנושאים המורכבים והרגישים ביותר בתחום ההוצאה לפועל. כאשר חשבון בנק מעוקל, הדבר עלול לגרום ללחץ רב ולבעיות כלכליות רבות. עורך דין מצליח מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי מעמיק ומקיף, ומסייע להם להתמודד עם המצב בצורה המהירה והיעילה ביותר.

השירותים הניתנים על ידי עורך דין עופר מצליח

  1. ייעוץ משפטי מקיף: עורך דין מצליח מספק ייעוץ משפטי מקצועי ומעמיק לכל לקוח, מסביר את התהליך המשפטי ומסייע בהבנת הזכויות והחובות.
  2. ייצוג משפטי בהוצאה לפועל: עורך דין מצליח מייצג את לקוחותיו מול רשות הוצאה לפועל ובתי המשפט, ומסייע בניהול תיקי עיקול חשבון בנק בצורה מקצועית ויעילה.
  3. בקשות להקלות ופריסת חובות: עורך דין מצליח מסייע ללקוחות להגיש בקשות להקלות בעיקול, לפריסת חובות ולמזעור הנזק הכלכלי.
  4. יישוב סכסוכים עם נושים: עורך דין מצליח פועל למען יישוב סכסוכים עם נושים, ומסייע בהגעה להסכמים והבנות שיאפשרו ללקוחות להחזיר את חייהם למסלול.

הצלחות והמלצות

לקוחות רבים ממליצים בחום על עורך דין עופר מצליח בזכות הידע הנרחב, המקצועיות והיכולת לפתור בעיות מורכבות בצורה מהירה ויעילה. הצלחות רבות בתחום עיקול חשבון בנק מעידות על יכולתו לסייע ללקוחות לצאת מהמצב הכלכלי המורכב ולהתחיל מחדש.

עורך דין הוצאה לפועל
עורך דין הוצאה לפועל

 

אם אתם מתמודדים עם עיקול חשבון בנק, חשוב לפנות לעורך דין מומחה ומנוסה כמו עופר מצליח. בעזרת הניסיון והמקצועיות של עורך דין מצליח, תוכלו להתמודד עם המצב בצורה הטובה ביותר ולשמור על זכויותיכם.

הוראות הגעה למשרדינו

"עורך

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

לינוי טל
לינוי טל
30/07/2023
עורך דין מקצועי, בעל ידע עצום, מגיב במהירות, סובלני, טוב לב, אמין, חותר להצלחה, לא תצטערו אם תקחו את שירותיו!!
א.
א.
23/07/2023
עופר מצליח עורך דין מקצועי,אמין,סובלני,חושב מחוץ לקופסה. זמין אליך כל היום. ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדיוק מה שהייתי צריך. יש לו ידע רב בנושאים בהם הוא מייצג,לרבות לשון הרע. הוצאה לפועל ועוד. אני חייב לו המון תודה.
טליה בר
טליה בר
03/07/2023
התקשרתי לעו"ד עופר מצליח לקבל יעוץ ראשוני בטלפון והתרשמתי מאוד מהגישה, מהידע והמקצועיות. הבין מהר מאוד את הבעיה ונתן פתרונות מצוינים, ברורים ופרקטיים. תודה רבה עו"ד עופר על היחס, הסבלנות והאכפתיות בעת צרה. לא נעים להגיע לסיטואציות כאלה בחיים, אבל לפעמים אין ברירה ומזל שיש את עו"ד עופר שם. תודה רבה, הלוואי שלא אזדקק יותר לשירותך, אבל במידה וכן, אני יודעת שיש לאן לפנות.
יוסי בנישו
יוסי בנישו
25/06/2023
עופר אדם מאד נחמד ואמין מדבר בגובה העיניים מקצועי ביותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לי אישית עזר מאד בהליך קבלת ההפטר ממליץ מאד
yogev H
yogev H
17/05/2023
אלוף! שירות ומענה עשר מעשר, טיפל לי בתיק לא פשוט בחודש אחד סגר את הכל על המינימום האפשרי. בקיצור מקצוען.
Bar Cohen
Bar Cohen
10/04/2023
עורך דין מצויין מלווה ועוזר בדרכי נועם, מרגיע ומסייע!! בעל סבלנות והסברה ברמה גבוה, יחס אדיב ואישי. הגעתי אליו במקרה, ללא היכרות מוקדמת/ קריאת ביקורות ואני מברכת על כך שהתייעצתי איתו! ללא ספק לקחת את שירותיו, אין הרבה עו״ד כאלו!! תודה רבה על הכל, בכל שירות שאזדקק אפנה אליך שוב!
Lat Vinayb
Lat Vinayb
29/03/2023
התקשרתי לעופר בעקבות הביקורות כאן, היה מאוד סבלני בטלפון ענה על כל השאלות, הזמין אותי לשיחת ייעוץ בחינם. בשיחת הייעוץ ענה על שאלותיי ביושר אדיבות וסבלנות רבה. פרס לפניי כמה אפשרויות פעולה , חדלון פרעון , הסדר נושים ואפילו להמשיך לקיים את העסק תוך כדי .מוכרח לומר שלא ציפיתי יחס ושירות כזה אדיב ללא כל תמורה. נתן לי מחירים הגונים על כל אפשרות שאבחר בהמשך. מקווה להיחלץ מן המצב ושלא איזדקק לשירותיו , אך אם כן אין ספק שאבחר בעופר ללא כל מחשבה שנייה. ממליץ בחום לפנות לעופר. י.ט
בר אדדי
בר אדדי
24/02/2023
ממליצה בחום על עורך הדין עופר מצליח. עורך דין מקצועי, אמין, ישר והגון! קידם במהירות את פנייתנו, נתן לנו מידע והכוונה, היה זמין לנו ונתן לנו שירות מצויין.
Sophia Razon
Sophia Razon
08/02/2023
עופר נחמד, קשוב, מקצועי... הוא נתן לי הסברים ברורים על הכל, עם הרצון האמיתי לעזור לפני הכל.
הוד מורריו
הוד מורריו
02/01/2023
אלוף מטפל בדברים בזמן דואג ומביא את התוצאות הטובות ביותר לא סתם השם משפחה שלו זה מצליח מודה לו על השירות 🙏
אל תתייאשו! יש פתרון לחובות!
הצלחנו למחוק חובות למאות לקוחות מרוצים.
הסדר חובות יעיל - תשלום רק לאחר הצלחה!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה

מאמרים

עיקול חשבון בנק הוצאה לפועל
עיקול חשבון בנק הוצאה לפועל
יצירת קשר
אל תתייאשו! יש פתרון לחובות!
הצלחנו למחוק חובות למאות לקוחות מרוצים.
הסדר חובות יעיל - תשלום רק לאחר הצלחה!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
עו"ד עופר מצליח
אל תתייאשו! יש פתרון לחובות!
הצלחנו למחוק חובות למאות לקוחות מרוצים.
הסדר חובות יעיל - תשלום רק לאחר הצלחה!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
אני כאן לרשותך..
Scan the code
היי,
שמי עופר מצליח,
יש לי ניסיון מוכח בייצוג לקוחות במצבים מורכבים של חובות, עיקולים וחדלות פירעון.
אני כאן כדי להקשיב לך ולעזור לך למצוא את הדרך הנכונה עבורך.