עורך דין חובות

מדוע כדאי לפנות אל עורך דין חובות וכיצד הוא יכול לעזור לכם לסגור חובות. האם אפשר לעשות זאת לבדכם ולחסוך שכר טרחה של עו“ד הסדרי חובות?

ואל מי כדאי לפנות כאשר מחפשים עורך דין לענייני חובות.

בואו ננסה לענות על השאלות הללו.

חובות כספיים

שיעור חובות הציבור גבוה ב-36% מבינואר 2023 – דה מארקר

עורך דין לענייני חובות

אי הוודאות של החיים והמציאות הכלכלית עשויה להפיל כל אחד מאיתנו למצב של חובות, ואפילו חובות כבדים המביאים אדם לייאוש.

ישנה סטיגמה כי אנשים שיש להם חובות הם אנשים המתנהלים בחוסר אחריות כלכלית, ולוקחים הלוואות שאין להם את היכולת לפרוע אותן. אולי ישנם גם מקרים כאלו, אך ישנם רבים הנקלעים לחובות בעקבות נסיבות החיים. ולעתים אלו הם אנשים שנהנו מאמידות כלכלית רגע לפני.

למשל ישנם רבים אשר נקלעו למצב של חובות בעקבות מלחמת חרבות ברזל. המלחמה נפלה עלינו ברגע אחד, ופגעה בכולם – גם מבחינה כלכלית. למשל בעלי משקים חקלאיים בדרום לא יכלו לקטוף את התוצאת החקלאית. בעלי צימרים בצפון לא יכלו לארוח תיירים. ובכלל רחבי הארץ הנחיות פיקוד העורף פגעו בתפקוד העסקים וההכנסות.

לא אחת שמענו על אנשים שלקחו הלוואות ופתחו עסק חדש. וברגע שהיו להם הרבה תקוות, הם פתאום נקראו לשירות מילואים. מצבים שכאלו יכולים לשנות את המציאות הכלכלית של אדם מן הקצה אל הקצה ולהביא אותו לצבור חובות.

עורך דין חובות

לחובות ישנן השלכות משפטיות. בין אם אלו חובות לבנקים או חובות בעקבות פסק דין שהפסדתם בו, או כל דבר אחר – בסופו של דבר הזוכים והנשים רוצים את כספם ולכן פונים אל ההוצאה לפועל, וכמובן גם מפעילים עורך דין גביית חובות מטעמם.

ברור לכם כי עליכם לשלם את החובות, אבל עם כל הרצון לסיים את הסיפור, אין לכם את האפשרויות הכלכליות לעשות זאת.

זהו מצב של ייאוש גדול, והליכי הגבייה של ההוצאה לפועל מקשים עוד יותר, ולא ממש מסייעים לכם להשיג את הכספים הדרושים.

אם הוטל עליכם עיקול חשבון בנק או עיקול משכורת, אתם עשויים למצוא את עצמכם בלי כסף לאכול.

במצב שכזה קשה לכם לראות את האפשרויות המשפטיות להסדרת החובות, ואינכם מודעים לזכויות שלכם והפתרונות היצירתיים שאפשר להגיע אליהם. וזוהי הסיבה הראשונה מדוע אתם חייבים עורך דין לענייני חובות.

עורך דין חובות

עו"ד הסדרי חובות

עורך דין חובות יכול לנתח את מצבכם בצורה אנליטית, בלי הלחצים הנפשיים. לראות מהם מקורות ההכנסה, מהם הנכסים העומדים לרשותכם, ולמי וכמה אתם חייבים. זהו המידע הבסיסי ביותר לצורך גיבוש תכנית פעולה.

אפשר להתמודד עם החובות בצורות שונות, אך כל מקרה הוא שונה ויש להתאים עבורו תכנית.

ישנם אנשים הלוקחים הלוואה לסגירת חובות, זהו אקט מסוכן שיכול לסבך יותר את המצב, אך אולי במקרים מסוימים יתכן שזהו חלק מהפתרון.

באופן כללי עו“ד הסדרי חובות חותר להגיע להסכמים עם כל האנשים והגופים להם אתם חייבים כסף. אך אם הינכם כבר מתמודדים עם הליכי הוצאה לפועל, יתכן שיש להפעיל כלים שונים כמו בקשה לצו תשלומים, הגשת בקשה לביטול עיקול וכו׳.

לא קל להתנהל מול ההוצאה לפועל, אך זהו בדיוק התפקיד של עורך דין חובות. הוא יודע איך להגיש בקשה לביטול עיקול, בקשה לאיחוד חובות או כל הליך אחר המתאים עבור החייב.

עוד הסדרי חובות

עורך דין לענייני חובות

במקרים מסוימים עורכי דין חובות ימליצו על פשיטת רגל (הליך חדשות פירעון). זהו הליך המתאים למי שבאמת הגיע למצב של חדלות פירעון, כלומר סך נכסיו והכנסותיו אינו מכסה את סכומי החובות.

הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי יכול להתאים לכל מי שצבר את חובותיו בתום לב, ואין לו אפשרות אחרת לסגור את החובות. ישנם אפילו מקרים בהם הנושים הם אלו המעוניינים להתחיל בהליך (בקשה של נושה לפתיחת הליכי חדלות פירעון). ומנגד, מקרים בהם יעדיפו להגיע להסדר עם החייב, ואפילו להסכים לבצע מחיקת חובות. הם פשוט מכירים במצבכם, ומעדיפים לקבל את המעט שאפשר באופן מיידי.

עורך דין לענייני חובות חובות עופר מצליח עומד לרשותו של כל מי שנקלע לחובות ואינו רואה את הדרך החוצה.

הניסיון שלנו בהסדרים כספיים והליכי הוצאה לפועל מאפשר לנו להתאים לכל אחד פתרון. אנו נעצור את צבירת החובות, הקנסות והריביות, נהדוף את הליכי ההוצאה לפועל ונגיע להסדרים.

פנו אלינו לסיוע, אנחנו יודעים כיצד לעזור. הוראות הגעה למשרדינו

 

עורך דין חובות | עו"ד הסדרי חובות | עורך דין לענייני חובות

עוד הסדרי חובות
"עורך

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח, בוגר משפטים LL.B של המסלול האקדמי המכללה למנהל ומגשר מוסמך. טיפל במאות תיקי חדלות פירעון - פשיטת רגל והוביל חייבים רבים להפטר מחובות.

5/5
יצירת קשר
לינוי טל
לינוי טל
30/07/2023
עורך דין מקצועי, בעל ידע עצום, מגיב במהירות, סובלני, טוב לב, אמין, חותר להצלחה, לא תצטערו אם תקחו את שירותיו!!
א.
א.
23/07/2023
עופר מצליח עורך דין מקצועי,אמין,סובלני,חושב מחוץ לקופסה. זמין אליך כל היום. ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדיוק מה שהייתי צריך. יש לו ידע רב בנושאים בהם הוא מייצג,לרבות לשון הרע. הוצאה לפועל ועוד. אני חייב לו המון תודה.
טליה בר
טליה בר
03/07/2023
התקשרתי לעו"ד עופר מצליח לקבל יעוץ ראשוני בטלפון והתרשמתי מאוד מהגישה, מהידע והמקצועיות. הבין מהר מאוד את הבעיה ונתן פתרונות מצוינים, ברורים ופרקטיים. תודה רבה עו"ד עופר על היחס, הסבלנות והאכפתיות בעת צרה. לא נעים להגיע לסיטואציות כאלה בחיים, אבל לפעמים אין ברירה ומזל שיש את עו"ד עופר שם. תודה רבה, הלוואי שלא אזדקק יותר לשירותך, אבל במידה וכן, אני יודעת שיש לאן לפנות.
יוסי בנישו
יוסי בנישו
25/06/2023
עופר אדם מאד נחמד ואמין מדבר בגובה העיניים מקצועי ביותר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לי אישית עזר מאד בהליך קבלת ההפטר ממליץ מאד
yogev H
yogev H
17/05/2023
אלוף! שירות ומענה עשר מעשר, טיפל לי בתיק לא פשוט בחודש אחד סגר את הכל על המינימום האפשרי. בקיצור מקצוען.
Bar Cohen
Bar Cohen
10/04/2023
עורך דין מצויין מלווה ועוזר בדרכי נועם, מרגיע ומסייע!! בעל סבלנות והסברה ברמה גבוה, יחס אדיב ואישי. הגעתי אליו במקרה, ללא היכרות מוקדמת/ קריאת ביקורות ואני מברכת על כך שהתייעצתי איתו! ללא ספק לקחת את שירותיו, אין הרבה עו״ד כאלו!! תודה רבה על הכל, בכל שירות שאזדקק אפנה אליך שוב!
Lat Vinayb
Lat Vinayb
29/03/2023
התקשרתי לעופר בעקבות הביקורות כאן, היה מאוד סבלני בטלפון ענה על כל השאלות, הזמין אותי לשיחת ייעוץ בחינם. בשיחת הייעוץ ענה על שאלותיי ביושר אדיבות וסבלנות רבה. פרס לפניי כמה אפשרויות פעולה , חדלון פרעון , הסדר נושים ואפילו להמשיך לקיים את העסק תוך כדי .מוכרח לומר שלא ציפיתי יחס ושירות כזה אדיב ללא כל תמורה. נתן לי מחירים הגונים על כל אפשרות שאבחר בהמשך. מקווה להיחלץ מן המצב ושלא איזדקק לשירותיו , אך אם כן אין ספק שאבחר בעופר ללא כל מחשבה שנייה. ממליץ בחום לפנות לעופר. י.ט
בר אדדי
בר אדדי
24/02/2023
ממליצה בחום על עורך הדין עופר מצליח. עורך דין מקצועי, אמין, ישר והגון! קידם במהירות את פנייתנו, נתן לנו מידע והכוונה, היה זמין לנו ונתן לנו שירות מצויין.
Sophia Razon
Sophia Razon
08/02/2023
עופר נחמד, קשוב, מקצועי... הוא נתן לי הסברים ברורים על הכל, עם הרצון האמיתי לעזור לפני הכל.
הוד מורריו
הוד מורריו
02/01/2023
אלוף מטפל בדברים בזמן דואג ומביא את התוצאות הטובות ביותר לא סתם השם משפחה שלו זה מצליח מודה לו על השירות 🙏

מאמרים

יצירת קשר
נקלעתם לחובות?
הסדרי חוב על בסיס תוצאה בלבד
תשלום רק לאחר הסדר החוב!

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתיחה
1
אני כאן לרשותך..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?